• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18049
    babicka11
    Účastník

    Sedí chlápek v obývaku, kouká na televizi a křičí:
    “Ne, ne, nelez do toho kostela debile, prosííím… no, a je tam – blbeček…!!!”
    Z kuchyně se ozve manželka:
    “Co je Pepo? Zase koukáš na horor?“
    – “Ale ne, na naši svatbu”.

    #18050
    babicka11
    Účastník

    Potkají se dva kamarádi:
    “Co dostaneš od ženy k vánocům?”
    “Ále, asi nějakýho chlapa.”
    “Cože?”
    “Viděl jsem, že ho má manželka schovanýho ve skříni.”

    #18051
    babicka11
    Účastník

    Sedí zbohatlík na zahradě své vily a cpe se jitrnicemi.
    Za plotem stojí žebrák a slintá. Chlap se na něj podívá.
    “Chceš kousnout?”
    – “Ano!”
    “Azore, trhej!”

    #18056
    matylda
    Účastník

    “Synu, byl jsi adoptován.” – “Já to tušil! Chci poznat své biologické rodiče.” – “My jsme tvoji biologičtí rodiče. Ti adoptivní si tě vyzvednou zítra.”

    #18057
    matylda
    Účastník

    Veze agresivní taxikář paní v hustém provozu a vůbec se s tím nemazlí. Paní z toho vstávají vlasy na hlavě hrůzou a celá bledá povídá: “Prosím vás, mohl byste dávat trochu pozor? Mám doma pět dětí.” Taxikář: “Máte doma pět parchantů a troufáte si říkat mně, abych si dával pozor?!”

    #18058
    matylda
    Účastník

    Nadává ženská na dceru: “To je dneska mládež, v šestnácti se tahá každej večer s někým jiným po diskotékách, a že má její máma dneska třicátý narozeniny, na to ani nevzpomene…”

    #18059
    babicka11
    Účastník

    “Koupil jsi chleba?”
    Manžel odpoví: “Chleba, nákupy, to není chlapská práce, prdelko.”
    “Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci.”
    Manžel: “Ježíši, ty vůbec nerozumíš srandě, dej mi tu tašku!”

    #18060
    matylda
    Účastník

    Stojí takhle policajt na parkovišti před jedním barem a čeká na zavíračku Chvíli před ní se najednou z baru vypotácí chlápek, který sotva stojí na nohou. Policajt se na něho zaměří a čeká. Muž se klátivou chůzí dostane až na parkoviště, kde s námahou vytáhne klíče z kapsy. Vyzkouší je nejmíň do pěti aut, mezitím mu klíče několikrát upadnou i on několikrát upadne. Konečně nalezne svoje auto, otevře ho, sedne si za volant a deset minut tam jen tak sedí a pokouší se auto nastartovat. Mezitím už všichni ostatní hosté odjedou. Když konečně motor naskočí, policista neváhá, stoupne si před auto a nechá muže vystoupit. Pak mu dá fouknout a kupodivu NIC?! Policajt se diví, jak je to možné, a chlápek povídá: “No, dneska jsem byl jako volavka vylosovaný já, ostatní už odjeli !!!”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.