• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14938
    Rojak
    Účastník

    Turista jede vzadu v taxíku a chce se zeptat taxikáře na nějaké tipy, kam ve městě zajít. Nakloní se a poklepe taxikáře na rameno.
    Ten hrozivě vykřikne, strhne volant, odrazí se od autobusu na chodník a zastaví těsně před obrovskou prosklenou výlohou.
    Turista se začne okamžitě omlouvat: “Pardon, pardon, netušil jsem, že vás takhle vyděsím…”
    Taxikář se na něj otočí a zařve: “NIKDY! už nikdy mi to nedělejte!!”
    Pak se rozdýchá a povídá: “Není to úplně vaše vina. Víte, jsem dnes první den v nové práci a před tím jsem roky jezdil s pohřebákem.”

    #14964
    babicka11
    Účastník

    “I žena po padesátce muže dráždit muže.”

    “Prosím vás, a čím?!”

    “Každým slovem.”

    #15183
    babicka11
    Účastník

    Český podnikatel přijde k okénku švýcarské banky a šeptá, zda by si mohl u nich uložit milion v hotovosti. Úředník odpoví: “ale samozřejmě, že ano, ale nemusíte šeptat, být chudý není přece žádná hanba”.

    #15184
    babicka11
    Účastník

    Chcete se k sobě přitisknout tělo na tělo? Cítit vzrušivý dech, vůni okolo sebe a různou polohu sem a tam? Tak si ráno nastupte do MHD.

    #15448
    Rojak
    Účastník

    Pacient: „Pane doktore, slyšel jsem, že léčíte bez poplatků?”
    Doktor: „Problémy se sluchem léčí ve vedlejším oddělení.”

    #15460
    matylda
    Účastník

    Už jsem tu dlouho nebyla, jsem ráda, že jsem se zase zasmála 🙂

    #15875
    babicka11
    Účastník

    Jde žížala navštívit svou sestru a ptá se jí: „Kde máš manžela?“ „Je s chlapama na rybách.“

    Kočka říká seleti: “Heč, já vím, co z tebe až budeš velkej!” – “Jak to, ty jsi četla můj horoskop?” – “Ne, kuchařku”.

    #16172
    babicka11
    Účastník

    Potká přítel přítele: Tvoje žena je fakt veselá kopa! – Jak to? – No, tuhle jsem jí říkal jeden vtip a ona se tak smála, až spadla z postele ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.