Hlavní stránka › Fóra › Diskusní fórum › Už pracujete na zahradě?
A my je budeme mít za chvíli snědený :-). Jsou moc dobrý jen tak s máslem a tvarohem.
Vytrhala jsem zbytky po hrášku a mám volný záhon, Budu vysévat špenát
Hrášek máme snědený. My ho sníme ještě měkoučký.
Po bramborách tam nic dávat nebudeme. Bude tam stát stan :-).
Venku v tom hicu se nedá dělat vůbec nic. Jen zalévat, zalévat a zalévat ….dnes k večeru přešel u nás jeden tmavý mrak a zase odešel. Ani kapka ….
Jenom zametáme spadlé listí a jinak nic není potřeba.
Na zahradě je to bída. pomalu nic nekvete, protože to všechno uschlo. Kytičkovou zahrádku nezalévám, to by bylo už moc spotřebované vody.
Díky sluníčku se nám změnila barva rudých růží, jsou vyšisované, vybledlé růžové. Sklízíme rajčata, je jich hodně, ale jsou malé, ještě je i pár okurek.