Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Už pracujete na zahradě?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 81. až 88. (celkem z 92)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20170
    babicka11
    Účastník

    Venku už nic dělat nebudu. Vše okolo bazénu je uklizeno, děda posekal trávník a já jen seděla a čučela 😀 Až začne padat listí, to bude zas nějaká práce….

    #20181
    veruska
    Účastník

    Začíná hodně padat listí z ořechů. Do hnoje to dát nemůžu, tak to asi vyvezem k nám do lesíka. Tam to ničemu vadit nebude.

    #20182
    veruska
    Účastník

    Začíná hodně padat listí z ořechů. Do hnoje to dát nemůžu, tak to asi vyvezem k nám do lesíka. Tam to ničemu vadit nebude.

    #20594
    babicka11
    Účastník

    Konečně začalo žloutnout listí a něco málo padat. Je mokro, tak se stejně venku nedá dělat nic.

    #20615
    babicka11
    Účastník

    Dnes spadlo docela dost listí, ale ještě je ho hodně na stromě. Tak se zametá a zametá. Přemýšlím o koupi vysavače listí, koukala jsem do Mountfieldu, ale není skladem. Jako dárek k Ježíšku pro manžela, zametá hlavně on 🙂

    #20619
    matylda
    Účastník

    Listí mám už popadané, ale ještě jsem neměla příležitost chytit do rukou hrábě. pořád musím dělat něco jiného

    #20757
    veruska
    Účastník

    Doubky zmrzly, tak je budu muset ustříhat. Jinak letos se zahradou končím. Jsou tam sice popadaná jablka, ale necháme to do jara, letos si na nich kosáci ještě pochutnají. I na těch jablkách, co zůstaly na stromě.

    #20758
    babicka11
    Účastník

    Na zahrádce se již nic neděje, je zryto a celkem vše uklizeno. Kvetou ještě jedny růže, jsou krásné, červené – jak malované 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 81. až 88. (celkem z 92)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.