Hlavní stránka › Fóra › Diskusní fórum › Už pracujete na zahradě?
Zahrada už toho moc nenabízí a pomalu se připravuje na zimu. Jsem zvědavý jaká bude.
Nepředpokládám, že studená. Cibule má málo sukýnek a pes pořád nelíná.
Zase jsem musela shrabat napadaná jablka. Je trošku zafouká, tak moc padají.
Lucinka poházela na zahrádce semínka z měsíčků a jak teď pršelo, tak vyrašily.
Nám vyrazily nové krásenky, je jich všude plno. Taky pěkně “lítaly” doutníky :-), napřed to vypadalo na odkvetlé pampelišky.
Stromy jsou ořezané, a za chvíli se začne rýt 😀
Dovezla jsem na zahrádku zase dvě kolečka hnoje a zrovna jsem to zryla, aby ten hnůj neoschnul. Pořád ještě padají ořechy, tak sbírám a sbírám. Také jsem prala /tedy prala pračka/ a pak jsem to pověsila. Navečer jsem ještě zalévala, co bylo potřeba.
Koukám, že se doma, verusko, nenudíte ….já tu měla odpoledne kamarádku, tak jsem skoro nic nedělala ..