Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Prší, prší jen se leje.

  • Toto téma obsahuje celkem 939 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 225. až 232. (celkem z 940)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16305
    radek
    Správce

    test

    #16310
    bobalka
    Účastník

    No jo, nakonec se můj příspěvek zobrazil, jen to trošku déle trvá.

    Počasí tady stejné jako včera sníh drží, ach jo.

    #16313
    veruska
    Účastník

    Sníh trochu roztál. To je dobře. Ještě trochu sluníčka a jaro je tady!!!

    #16369
    babicka11
    Účastník

    Mě se text taky hned neukazuje 🙁 …, už jsem napsala dost komentářů, ale když ťuknu na rubriku Diskuse – je tam stále ten “můj” počáteční stav …. a taky mi to neukazuje, na které stránce – tak musím vždy rolovat až úplně dolů, abych napsala další – už to trvá takhle pár dní ….

    #16386
    babicka11
    Účastník

    Když chci napsat příspěvek – stránka neskočí na poslední příspěvek, ale na první – tudíž se musí ručně rolovat až dolů. Po napsání se také hned příspěvek neobjeví, jako dřív. Jinde to není – u článků – jen tady u Diskuze.
    Jinak počasí docela ujde, na to, že je skoro půlka února pryč. Zataženo, chybí sluníčko :-(.

    #16387
    bobalka
    Účastník

    U nás smog a nedýchatelno, celý den je jakoby mlhavo, sníh bohužel pořád leží a netaje. Teplota -1.

    #16389
    radek
    Správce

    mrzne a mrzne

    #16393
    babicka11
    Účastník

    U nás nemrzne a ptáci si zas mohou zobáky zpěvem roztrhnout 🙂 …., vypadá to na celkem slušný den zatím bez mraků. Jak zpívají ptáci, bude hezky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 225. až 232. (celkem z 940)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.