Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

Markéta
O co se jedná přesně
Rojak
Kdysi jsem renovoval starší Š100 a dával jsem ho i...
Rojak
Děkuji, ale mně stačí jízda na kole. U nás ve...
lgku990
Jó, taková autolakovna je dobrá věc, ale není to bohužel...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky

Rubriky

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Prší, prší jen se leje.

Zvolené téma obsahuje celkem 936 odpovědí. Do diskuze (11 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 2 dny, 17 hodiny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 937 celkově)
  • Autor

bobalka
    Účastník

Babicko11 na meteoradar koukám dost často, ale leckdy jsme ta malá světlá tečka na celém zamračenu. Naštěstí v noci o půl druhé pořádně zapršelo, i s bouřkou. Seděla jsem na balkoně a bylo fajn. Jenže ráno mokré dusno a opět teplo, Teď svítí slunce, ale tak nějak pod oparem. Je dusno.

babicka11
    Účastník

Zatím je naprosto “čistá” celá republika, nic se sem nežene. Doufám, že zítra bude taky hezky….

babicka11
    Účastník

Déšť dorazil i k nám, prší krásně … :-).

bobalka
    Účastník

Konečně prší i tady, konečně. Ale byl to skok, včera 33 a dnes 20 stupnů.Deště bylo zapotřebí a tak jsem ráda.

babicka11
    Účastník

Dnes nepadla ani kapka, v 6 večer bylo zataženo, že to vypadalo, že bude pršet. Za hodinu svítilo sluníčko. A teplo 23°.

devilscat
    Účastník

Včera konečně začalo pršet i u nás u Opavy… už jsme čekali na déšť jak na smilování… Dneska se střídal po celý den déšť s trochou toho sluníčka… a konečně je taky chladněji 🙂

babicka11
    Účastník

U nás neprší, jen občas mráček, je teplo, a prý bude ještě tepleji, že budou i tropy, a to říkali, že už léto skončilo.

Rojak
    Účastník

Dnes mělo být třicet stupňů a ráno koukám prší a prší. Nikde jsme žádnou akci neplánovali a tak to ani nemrzí. Věřím, že se to ještě vybere. Vody je třeba.

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 937 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.