Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Prší, prší jen se leje.

  • Toto téma obsahuje celkem 939 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 940)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11159
    Rojak
    Účastník

    Co říkáte na počasí v poslední době? Letošní zima mě tak vybila, že už nevím čím to je. Nikdy jsem nebyl tak háklivý na změnu počasí jako v poslední době. Snížená imunita, nebo přibývající roky? A ten déšť v poslední době opravdu deprimuje.

    #11162
    veruska
    Účastník

    To máte pravdu. Já už jsem vyždímaná jako čajíček. Jak nerada sekám trávu, tak už se těším, až budu moci vytáhnout sekačku.

    #11167
    babicka11
    Účastník

    Člověk by si měl v tom špatném najít vždy něco dobrého. To, že pořád prší, mě ani nedeprimuje, a nějak zvlášť mě to nevadí. Aspoň mohu být víc tady :-). Jen děti nemohou být venku, ale i doma se mohou skvěle zabavit. Myslím, že sluníčka si užijeme až až, že nás to taky nebude bavit :-).

    #11318
    babicka11
    Účastník

    Tři nepršelo, a už je to tu zas … 🙁 navíc vítr a chladno….vůbec nechci vidět účet za topení …!

    #11875
    babicka11
    Účastník

    Napřed velké sucho, nebyla voda. Teď zas vody hodně. Prší od noci celý den …, hlavně, že nejsou bouřky.

    #11878
    bobalka
    Účastník

    U nás neprší, jen vždycky tak 5 minut deštík na schlazení. Ale vítr je veliký, taky se ochladilo, ale ne o moc. Dneska bylo fakt příjemě.

    #11964
    veruska
    Účastník

    V noci pršelo. Zas máme plný sud vod. Alespoň bude na zalévání, až bude sucho.

    #11965
    babicka11
    Účastník

    Dopoledne bylo krásně slunečno a přímo vedro, odpoledne se zatáhlo, ale nepršelo. Na koupání to ale nebylo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 940)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.