Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

babicka11
Ať má každý svatbu kde chce, já bych svatbu v...
lgku990
Jeřáby nejsou moje parketa, ale moc dobře si pamatuji, jak...
babicka11
Co jeřáb unese a jak co přemisťuje je pro mě...
Rojak
Tak tohle je pro mne tabu, já mám závratě, když...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Prší, prší jen se leje.

Zvolené téma obsahuje celkem 939 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 2 týdny, 5 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 940)
  • Autor

Rojak
    Účastník

Co říkáte na počasí v poslední době? Letošní zima mě tak vybila, že už nevím čím to je. Nikdy jsem nebyl tak háklivý na změnu počasí jako v poslední době. Snížená imunita, nebo přibývající roky? A ten déšť v poslední době opravdu deprimuje.

veruska
    Účastník

To máte pravdu. Já už jsem vyždímaná jako čajíček. Jak nerada sekám trávu, tak už se těším, až budu moci vytáhnout sekačku.

babicka11
    Účastník

Člověk by si měl v tom špatném najít vždy něco dobrého. To, že pořád prší, mě ani nedeprimuje, a nějak zvlášť mě to nevadí. Aspoň mohu být víc tady :-). Jen děti nemohou být venku, ale i doma se mohou skvěle zabavit. Myslím, že sluníčka si užijeme až až, že nás to taky nebude bavit :-).

babicka11
    Účastník

Tři nepršelo, a už je to tu zas … 🙁 navíc vítr a chladno….vůbec nechci vidět účet za topení …!

babicka11
    Účastník

Napřed velké sucho, nebyla voda. Teď zas vody hodně. Prší od noci celý den …, hlavně, že nejsou bouřky.

bobalka
    Účastník

U nás neprší, jen vždycky tak 5 minut deštík na schlazení. Ale vítr je veliký, taky se ochladilo, ale ne o moc. Dneska bylo fakt příjemě.

veruska
    Účastník

V noci pršelo. Zas máme plný sud vod. Alespoň bude na zalévání, až bude sucho.

babicka11
    Účastník

Dopoledne bylo krásně slunečno a přímo vedro, odpoledne se zatáhlo, ale nepršelo. Na koupání to ale nebylo.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 940)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.