Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21380
    veruska
    Účastník

    Tak jsem si za celé svátky nedala ani loka piva. Vůbec jsem na něj neměla chuť.

    #21385
    babicka11
    Účastník

    verusko – ani já ne, piju teď hlavně minerálku …

    #21567
    Rojak
    Účastník

    Konzumace piva u nás v Čechách začíná díky zvyšujícím cenám rapidně ubývat. Za třicet korun a více už si tak člověk zajde na jedno, nebo na dvě a to si ještě rozmýšlí. Co ale začíná být v kurzu, tak to je lahvové pivo. To vás vyjde skoro na třetinu ceny co točené v hospodě.

    #21581
    babicka11
    Účastník

    Lahváče dobrý, jen si s nimi prý nepopovídáte, jako s chlapy v hospodě 😀

    #24637
    Rojak
    Účastník

    To máte pravdu, ale já zase takový hospodský typ nejsem, tak mi to zase tak nevadí. Jen jsem zvědavý jestli sníží to DPH na pivo a jestli se potom zlevní. Určitě ne protože začíná rapidně ubývat pitná voda, tak ceny půjdou stále nahoru.

    #24666
    babicka11
    Účastník

    Bude dražší nejen pivo, ale i tvrdý alkohol a cigarety. Jen ty banány jsou levnější než brambory a cibule 🙁 Dřív se neurodilo, tak zdražili, ten zas pořád pršelo, tak zas shnily 🙁 – furt něco ….

    #24819
    Rojak
    Účastník

    Ceny budou vyšší a vyšší z důsledku nedostatku vody. Už si to přiznejme a smiřme se s tím. A hlavně to dělá ta slavná Evropská unie, ale to už je na delší rozepisování.

    #25170
    lgku990
    Účastník

    Taky se říká, že pivo je všelék, ale všechno se musí brát s rezervou, pořád si ho občas dávám, hlavně po práci, zatím chutná.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.