Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 2 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 25)
 • Autor
  Příspěvky
 • #16488
  babicka11
  Účastník

  Máte rádi pivo?
  Má v sobě vitamíny skupiny B, křemík, draslík, fosfor, hořčík, obsahuje 92% vody, snižuje hladinu cholesterolu, působí jako prevence proti infarktu a stresu. Dokonce pomáhá i při rýmě a nachlazení a při chřipce. Obsahuje totiž látku humulon – obsažený v chmelu, který chrání před viry a také látku lupulon, která působí jako přírodní antibiotikum.
  Tak se nebojte, a po obědě si klidně jedno dopřejte :-).

  #16510
  lgku990
  Účastník

  Chodívával jsem na pivko každý den, ale to už je pěkně dávno, taky jsem byl zdravý, jako řípa, ale taky pořád opilý, teď už zajdu tak jednou týdně, tak na dvě či tři, ale stále chutná, akorát ta cena mi vůbec nechutná.

  #16520
  bobalka
  Účastník

  Já pivo nepiji vůbec za to manžel ano, ten má pivo rád, zajímavé je že podle Vás působí preventivně proti infarktu, pomáhá proti nachlazení a manžel je nachlazený skoro pořád a po infarktu už je také. Tak nevím nevím.

  #16523
  babicka11
  Účastník

  Manžel si také zajde na pivo, nebo ho má někdy i doma. Pije ho léta a je fakt, že byl za tu dobu jen asi 2x nachlazený a poprvé v životě měl letos antibiotika, měl zánět průdušek.
  najdete na netu:
  LÉČIVÝ ZLATÝ MOK
  NOVÁ FAKTA: Pivo je všelék! 10 věcí, na které pomáhá

  #16525
  veruska
  Účastník

  Piva se ráda občas napiji po dobrém obědě. Nejlépe po knedlo-zelo-vepřo.
  Když si jdeme sednout do hospůdky, tak si dám desítku. Mám také ráda černé pivo.

  #16550
  Rojak
  Účastník

  Pivo jsem pil, ale ze zdravotních důvodů jsem s ním skončil. Je zajímavé, že mi to ale vůbec neschází.

  #16642
  babicka11
  Účastník

  Já si občas koupím pivo v plechovce – to ochucené – citron, grep … někdy je to nealko – někdy alko 🙂 … je to spíš taková limonáda ….

  #16663
  Rojak
  Účastník

  Nechci vám babičko kazit chuť, ale někde jsem se tady o těch slazených pivech dočetl a obsahují dost chemie, které moc neprospívají našemu organizmu. Co ale v poslední době něco neobsahuje, že?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 25)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.