Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16669
    veruska
    Účastník

    Tak dnes jsem si zrovna dala pivko a ani nebylo knedlo-zelo-vepřo

    #16680
    babicka11
    Účastník

    no – já tomu pivu zas až tak moc nedám, jestli mám jedno za 14 dní i déle … tak to snad moje tělo zpracuje :-)….

    #21060
    Rojak
    Účastník

    Pomalu začínám přecházet na lahvové, protože ta cena přes 30 kč za půllitr je už opravdu trochu moc. Nedivím se že hospody začínají krachovat.

    #21075
    babicka11
    Účastník

    Pivo si můžeme dát doma, to je pravda, ale muž si občas taky zajde, spíš ale proto, že si tam pokecá s chlapama hlavně o fotbale, se mnou si o tom nepokecá 😀 jinak tu pivo 10° stojí 24 Kč – zatím.

    #21270
    veruska
    Účastník

    Jak jsme měly s holkama před týdnem večírek, tak jsem si pivo ani nedala. Ale raději džus s vodkou. Mňam.

    #21275
    babicka11
    Účastník

    Já se těším na šampus, mám ráda bublinky 😀 a od léta mám v lednici Becherovku, tak si asi taky zas dám panáka …ta má i léčivé účinky na nervový systém 😀 a to občas potřebuji 🙂

    #21360
    matylda
    Účastník

    Pivo si občas kupuji v akci, ale jen některé značky. mám ráda Gambrinus, Staropramen a Starobrno

    #21375
    babicka11
    Účastník

    Pro mě je pivo jako pivo 😀 já v tom rozdíl nevidím 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.