Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Máte volnou ruku

  • Toto téma obsahuje celkem 104 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 105)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14935
    veruska
    Účastník

    Já ještě počkám, nějak teď nic nepotřebuji. Pro vnučku už dárečky mám a mladým dám peníze. Ale mohla bych si udělat sama radost!

    #14958
    babicka11
    Účastník

    Já tam viděla zeštíhlující pás na břicho a boky – jak jsem zhubla, tak mi žaludek tak nějak visí, haha, no, modelkou už nebudu, tak to moc neřeším, hihi …

    #15203
    veruska
    Účastník

    Je tak těžké hlídat jednoho z rodičů, který si pomalu nic nepamatuje. Kolikrát ani kdo jsem já. Dneska to bylo obzvlášť těžké a jsem úplně vyčerpaná.

    #15204
    babicka11
    Účastník

    To Vám věřím … skleróza je hrozná nemoc … lidé utíkají z domova a neví, kde jsou …., babička si mě taky nepamatovala, pořád jen říkala: tebe si pamatuju, na tebe jsem šila (byla švadlenou). Pamatovala si věci dávno minulé, ale co bylo včera, to nevěděla….

    #16205
    babicka11
    Účastník

    zkouška – 5.2. 22.22 hod.

    #16209
    radek
    Správce

    test 5:56, 6.2.

    #16388
    bobalka
    Účastník

    Tak Vám nevím, ta diskuse mě zlobí, ne jen, že se příspěvky neukazují, ale to rolování stránek je taky na nic. Admine prosím udělejte s tím něco.

    #16390
    radek
    Správce

    příspěvky se zobrazují, jen se zpožděním. Co myslíte rolování stránek?
    Příspěvky nejsou řazeny od nenovějšího, je tak zachována přředchozí historie.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 105)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.