Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Máte volnou ruku

  • Toto téma obsahuje celkem 104 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 105)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16392
    babicka11
    Účastník

    Dobrý den, příspěvky se dřív ukazovaly ty poslední, nejnovější. Nyní se ukazují ty první, třeba – Co bude dnes k obědu – vyskočí první příspěvek – 9.3.2017 v 9:46 (protože tam chybí čísla stránek).
    A musí se rolovat – po straně – nebo dát šipku a jet až dolů, aby se našel poslední příspěvek, a tudíž za ním i prázdné okno na vyplnění ….
    Dřív stačilo jen ťuknout na číslo stránky u každé diskuze a teď to tam není.
    U článků je to v pořádku, tam se příspěvek objeví ten poslední a hned.
    Přeji hezkou neděli :-).

    #16411
    bobalka
    Účastník

    Přesně napsáno babicko 11, o tom to je, chybí stránky a pak musím přejet celou stránku až dolů, abych mohla odpovědět na příspěvek.

    #16504
    babicka11
    Účastník

    U nových příspěvků oceňuji přidané datum u vložených článků 🙂 ….admin stále vylepšuje … to se mi líbí.

    #16564
    bobalka
    Účastník

    Já se ještě s novou tváří této stránky nějak neskamarádila, zdála se mi přehlednější ta podoba minulá, tam jsem koukla, jak si stojím s body a hned jsem viděla, co a jak, tady to postrádám. Souhrn mi nestačí.

    #16666
    veruska
    Účastník

    Také bych raději ty body viděla rozepsané. A aby tam byly body úplně za všechno, v čem se tady a na Dovolené angažujeme.

    #16701
    babicka11
    Účastník

    Body byly dřív jasnější, za co. Ale jak píše admin:
    “Poprosím o posečkání, snažím se spíš rozjet akce, které jsou pro Vás.”

    A body z Dovolené jsou na Dovolené …

    Tak si přece počkáme, ne? Vždyť nehoří :-).

    #16704
    radek
    Správce

    podívejte se do odkazu VSTUP PRO UŽIVATELE, tam jsou konkrétně uvedeny všechny body.
    To co tam není, třeba body za diskuze, jste snad již objevili ve svých profilech jako bonus navíc 😀
    Vpravo nahoře klepnu na Radek/Profil a hned jsem na své administraci.
    Dole najdete všechny získané body, včetně informace za co je máte.

    #16705
    radek
    Správce

    podívejte se do odkazu VSTUP PRO UŽIVATELE, tam jsou konkrétně uvedeny všechny body.
    To co tam není, třeba body za diskuze, jste snad již objevili ve svých profilech jako bonus navíc 😀
    Vpravo nahoře klepnu na Radek/Profil a hned jsem na své administraci.
    Dole najdete všechny získané body, včetně informace za co je máte.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 105)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.