Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Máte volnou ruku

  • Toto téma obsahuje celkem 104 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 105)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14477
    devilscat
    Účastník

    nevím, kam napsat, ale třeba poradíte… už jsem prošla několik stránek s tématy diskuse a nikde nemohu najít téma KALENDÁŘ – poradíte někdo? či jak založit nové téma? občas by se v kalendáři šikla pomoc, tak proč na to nemít diskusi… 🙂 děkujiii

    #14500
    babicka11
    Účastník

    téma Kalendář asi není – ale můžete psát na Pokec o všem 🙂
    založení nového téma najdete po ťuknutí na celkovou stránku – výběr, stránka třeba l – a dole už najdete:
    Vytvořit nové téma ve fóru “Diskusní fórum”
    Název (maximální délka: 80 znaků):

    #14698
    polivkovamaruska
    Účastník

    Zdá se Vám taky, že dnešní dospělé děti většinou stále něco chtějí po rodičích? Nebylo by to být naopak?

    #14699
    babicka11
    Účastník

    Máme asi štěstí, na nás děti nic nechtějí, občas hlídáme, ale to spíš chceme my :-).

    #14798
    bobalka
    Účastník

    Už jste tady někdo nakupoval za body? Já vůbec nevím jak na to. Poradíte?

    #14800
    babicka11
    Účastník

    já ano – koukla jsem na Heureku – vybírala zboží, pak zde si najdete – můj účet – podmínky a pravidla – poukazy při výplatě bodů – když už máte vybráno, klikněte na Heureku (například — pokud chcete nakoupit tam), a pak vyberete zboží. Pak informujete admina, až Vám přijde potvrzená objednávka … nebo se zeptejte přímo jeho 🙂 – jinak tam je vše popsáno …

    #14908
    bobalka
    Účastník

    Děkuji babicko11, už jsem to vyřešila s adminem. Nakoupila jsem a teď čekám na fakturu. Na stránce Vendy.cz mají docela pěkné a levné věci. tak jsem se tam vyřádila.

    #14919
    radek
    Správce

    jasan, všichni nakoupí, pošlou Fa a adminh ať platí 😀
    Užijte si dárky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 105)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.