Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Letošní úroda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 91)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18680
    veruska
    Účastník

    Tak jsem se těšila na broskve, ale broskvoň je už stará a nalomila se. Tak čekáme, jestli broskve dojdou, když stromek neusychá. Ale nevidím to v růžových barvách.

    #18681
    veruska
    Účastník

    Tak jsem se těšila na broskve, ale broskvoň je už stará a nalomila se. Tak čekáme, jestli broskve dojdou, když stromek neusychá. Ale nevidím to v růžových barvách.

    #18683
    babicka11
    Účastník

    My jsme jednou broskev zachránily a prodloužili jí život o pár let. Byla taky nalomená, tak jsme větve spojili k sobě a zavázali, pak to muž něčím natřel a větev měla i další roky plody.

    #18695
    matylda
    Účastník

    Už broskve češu. Chystám se zavařit kompot a džem.

    #18702
    babicka11
    Účastník

    My máme broskev pozdní, ta se ještě drží. Měli jsme krásnou, byly broskve opravdu velké, ale asi ji trefil šlak…., náhle uschla. Ale máme novou meruňku, vloni měla asi pět plodů, a letos asi padesát :-).

    #18770
    babicka11
    Účastník

    Tak jsem nakonec zavařila osm sklenic okurek, nějak se najednou objevily :-)….

    #18847
    babicka11
    Účastník

    No jo – okurková sezóna, zase okurky a to jsem si myslela, že je letos dělat nebudu. No – myslet je …. vědět. 🙂

    #18876
    babicka11
    Účastník

    Letošní brambory jsou dneškem snědeny, už budu muset kupovat. Meruňky jsme snědli, broskvoň je obsypaná, asi dvě větve se pod tíhou zlomily, ostatní jsou sice podepřené, ale ohnuté k zemi, ten strom vypadá úplně jinak ….bude asi pár sklenic marmelády. Jsou výborné jako smoothie koktejl :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 91)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.