Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

Markéta
O co se jedná přesně
Rojak
Kdysi jsem renovoval starší Š100 a dával jsem ho i...
Rojak
Děkuji, ale mně stačí jízda na kole. U nás ve...
lgku990
Jó, taková autolakovna je dobrá věc, ale není to bohužel...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky

Rubriky

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Letošní úroda

Zvolené téma obsahuje celkem 89 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 1 týden, 4 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 73 z 80 (z 90 celkově)
  • Autor

babicka11
    Účastník

Letošní úroda rajčat je hodně bohatá, sklízíme obden a je jich stále ještě dost zelených. Jen proti jiným rokům jsou menší.

matylda
    Účastník

Já z nich už dělala kečup, rajčatovou šťávu, lečo a pořád ještě jich mám dost 🙂

matylda
    Účastník

A švestky se drží na stromě, jako by je někdo přišil. A stejně každý den klepu a klepu a nosím do sudu 🙁

babicka11
    Účastník

My tolik rajčat zase nemáme, nic jsem z nich nedělala, stačíme to spotřebovat jen tak, nebo na salát.

babicka11
    Účastník

Rajčat je ještě hodně, ale zelených, to snad ani všechno nedozraje. A třeba jo, příští týden má být zase vedro.

veruska
    Účastník

Tak rajčata nám nedozrála, to už si je měl ten můj chlap otrhat a dát do sklenice na okno, aby tam dozrála. Já se mu do toho nepletu. Ta moje rajčata už jsem zlikvidovala.

veruska
    Účastník

Tak rajčata nám nedozrála, to už si je měl ten můj chlap otrhat a dát do sklenice na okno, aby tam dozrála. Já se mu do toho nepletu. Ta moje rajčata už jsem zlikvidovala.

veruska
    Účastník

Prohlížíte 8 příspěvků - 73 z 80 (z 90 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.