Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Letošní úroda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 91)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19593
    babicka11
    Účastník

    Letošní úroda rajčat je hodně bohatá, sklízíme obden a je jich stále ještě dost zelených. Jen proti jiným rokům jsou menší.

    #19600
    matylda
    Účastník

    Já z nich už dělala kečup, rajčatovou šťávu, lečo a pořád ještě jich mám dost 🙂

    #19601
    matylda
    Účastník

    A švestky se drží na stromě, jako by je někdo přišil. A stejně každý den klepu a klepu a nosím do sudu 🙁

    #19606
    babicka11
    Účastník

    My tolik rajčat zase nemáme, nic jsem z nich nedělala, stačíme to spotřebovat jen tak, nebo na salát.

    #19675
    babicka11
    Účastník

    Rajčat je ještě hodně, ale zelených, to snad ani všechno nedozraje. A třeba jo, příští týden má být zase vedro.

    #19931
    veruska
    Účastník

    Tak rajčata nám nedozrála, to už si je měl ten můj chlap otrhat a dát do sklenice na okno, aby tam dozrála. Já se mu do toho nepletu. Ta moje rajčata už jsem zlikvidovala.

    #19932
    veruska
    Účastník

    Tak rajčata nám nedozrála, to už si je měl ten můj chlap otrhat a dát do sklenice na okno, aby tam dozrála. Já se mu do toho nepletu. Ta moje rajčata už jsem zlikvidovala.

    #19933
    veruska
    Účastník

    Tak rajčata nám nedozrála, to už si je měl ten můj chlap otrhat a dát do sklenice na okno, aby tam dozrála. Já se mu do toho nepletu. Ta moje rajčata už jsem zlikvidovala.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 91)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.