Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

Markéta
O co se jedná přesně
Rojak
Kdysi jsem renovoval starší Š100 a dával jsem ho i...
Rojak
Děkuji, ale mně stačí jízda na kole. U nás ve...
lgku990
Jó, taková autolakovna je dobrá věc, ale není to bohužel...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky

Rubriky

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Letošní úroda

Zvolené téma obsahuje celkem 89 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 1 týden, 4 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 9 z 16 (z 90 celkově)
  • Autor

Rojak
    Účastník

Letošní úroda nestála za nic a odrazí se to na cenách v obchodech. Čeho bylo nakonec dostatek tak to jsou houby, těch bylo za poslední roky dost.

devilscat
    Účastník

musím říct, že jablíček a ořechů bylo letos opravdu pomálu, bylo to až k pláči… jen hub bylo hodně, tak jsme sušili…

Rojak
    Účastník

Letošní zima bude prý bohatá na úrodu sněhu, tak se necháme překvapit, co říkáte.

bobalka
    Účastník

Říkají to, ale ze sněhu kompot neudělám, 😀 Aspoň si příroda odpočine a třeba bude trošku více vody.

babicka11
    Účastník

My jsme měli hodně třešní, tak mám aspoň něco. Mám ale nejraději broskve a meruňky jako kompot, tak holt kupuji. Oba stromy mám z ničeho nic uschly :-(.

babicka11
    Účastník

nám – m a n si pletu, asi tato písmena hodně používám, protože je na klávesnici už nevidím, jsou ošoupaná :-).

Rojak
    Účastník

No nevím, ale jestli nezačne kapánek pršet, tak z letošní úrody, nechci nic přivolávat, asi moc nebude. Aby byly v květnu už takové letní teploty, to už tady dlouho nebylo. Jestli to tu někdy vůbec bylo. Sníh to jo, ale taková dusna to nepamatuji.

Rojak
    Účastník

Přidáno 10 komentářů do diskuze.

Prohlížíte 8 příspěvků - 9 z 16 (z 90 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.