Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19296
    babicka11
    Účastník

    Děkuji verusko za radu. Já mám předepsaný Detralex dva denně a Lioton 100 000. Za měsíc jdu na kontrolu, zeptám se doktorky na ten Slaviton. Abych toho zas neměla moc najednou. Nohy mi neotékají, jen mi dělá dobře třeba na noc – si je “zabalit” do obyčejného mokrého ručníku.

    #19306
    veruska
    Účastník

    Babicko, ten Slaviton není lék z lékárny. Je to podpůrný prostředek z bylin.

    Já dnes měla migrénu. Docela po dlouhé době. Musím to zaťukat, že to není tak často.
    Stalo se mi to při vaření a abych mohla dovařit, tak jsem zobla ibalgin, který mi do půl hodiny pomůže.

    #19324
    babicka11
    Účastník

    Klouby hlásí změnu počasí 🙁 …. ani nemusím poslouchat zprávy o počasí 🙂

    #19327
    veruska
    Účastník

    Včera jsem byla ráno jak rybička a dnes jsem se nějak nemohla vzpamatovat. Že by na mě působila změna počasí? Asi ano.

    #19365
    veruska
    Účastník

    Byla jsem dnes nějak ospalá, tak jsem si po obědě musela na chvilku zdřímnout.

    #19366
    babicka11
    Účastník

    Já jsem si nezdřímla :-),měli jsme tu vnučku a zítra tu bude ta druhá.. na to není čas a na bolístky ani pomyšlení :-).

    #19407
    babicka11
    Účastník

    Dnes je to děs a běs, byla jsem nakoupit a jsem ráda, že už jsem doma. Celé léto nosím pantofle a dnes jsem si vzala boty. Napřed to bylo normální, ale po chvíli chození jsem myslela, že k autu ani nedojdu. Boty mě šíleně mačkaly a do toho mě rozbolelo koleno. Hrůza :-(.

    #19409
    matylda
    Účastník

    Hurá, dnes skoro nic 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.