Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12175
    babicka11
    Účastník

    Mě dneska bolí nohy – obě, nějak jsem toho dnes hodně nachodila….

    #12213
    lgku990
    Účastník

    Já jsem včera šel s kolegy z práce, po dlouhé době, na pivo, no a samozřejmě u jednoho nezůstalo, bylo jich požehnaně, zjistil jsem, že už to není, jako za mlada, dříve, před x lety jsem měl kvalitní trénink, ale teď jsem rád, že jsem to přežil, prostě se mi to nějak vymklo z ruky. Takže na téma – Co vás dneska bolí, odpovídám jednoznačně, že to vyhrála moje HLAVA, byla ráno, jako kdyby se mi tam všichni čerti ženili, no teď už je to trochu lepší, ale ještě to není to pravý ořechový, myslel jsem, že jen dodržím pitný režim, ale mám vybráno na pár dní dopředu.

    #12214
    babicka11
    Účastník

    Dnes mě bolí nohy jako čert, jsem prostě unavená…..

    #12226
    veruska
    Účastník

    Mě nějak bolí celý člověk. Jestli je to tím počasím? Nevím.

    #12304
    bobalka
    Účastník

    Veruska, je to tím počasím, taky chodím jak přetažená polenem. Navíc mě bolí koleno, protože jsem včera ztratila balanc a mrskla sebou v obýváku na zem. Horkotěžko jsem se sbírala.

    #12307
    babicka11
    Účastník

    Já už to sem ani nepíšu, nohy od kolen dolů mě bolí každý den – někdy míň, někdy víc. Někdy mám opravdu “těžké” nohy.

    #12314
    veruska
    Účastník

    Mě poslední dobou pořád bolí palec u levé ruky. Někdy s ním musím zahýbat, protože mám pocit, že mě vyskočil z kloubu.

    #12321
    babicka11
    Účastník

    Mě dnes bolí levý kotník, ani nevím proč …, to je blbý, levý kotník a pravé koleno – to nejde moc dohromady…. 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.