Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 233. až 240. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19106
    lgku990
    Účastník

    Mě už delší dobu bolí pata pravé nohy, pravděpodobně to budou ostruhy, koupil jsem si podpatěnky gelové, je to trochu lepší, ale vyhrajou to ozářky.

    #19113
    veruska
    Účastník

    Celý den jsem chodila jak mátoha. To bude tím hicem.

    #19114
    babicka11
    Účastník

    verusko – to Vám úplně věřím, já bych zas celý den nejraději prospala – jenom jsem furt zívala a trochu i klimbala venku pod slunečníkem … to vedro je úmorné … a taky tu byl dnes klid, holky tu nebyly, tak asi i proto … jinak člověk musí být furt ve střehu :-).

    #19115
    babicka11
    Účastník

    Igku990 – mohu Vám poradit na ty ostruhy?
    Sedněte si na židli a kladívkem si trochu klepejte na tu patu – pozor – jen lehce, asi tak pět minut a opakujte asi 2x-3x denně. Pomáhá to, nebojte se … :-). Zkuste to a pak napište, jestli se to zlepšilo ….(kladívko držte za topůrko a jakoby s ním mávejte a přitom se lehce té paty dotýkejte).

    #19279
    babicka11
    Účastník

    Dnes je to celkem dobrý, nic moc jsem nedělala ….ani není chuť k jídlu, jen pít a pít …

    #19285
    veruska
    Účastník

    Včera jsem od ráda měla řídký případ s hustým běháním. Mě vám bylo tak zle, že se to ani popsat nedá. Vůbec nevím, kde jsem k tomu přišla. Dnes ráno ještě ouvej, ale už je to dobré. Černé uhlí mě zachránilo.

    #19288
    babicka11
    Účastník

    Stojím věčně ve sprše a sprchuji si nohy. To jsou ty moje cévy, někdy to dost svědí.

    #19294
    veruska
    Účastník

    Babicko, na ty vaše nohy a i spoustu dalšího má pomoc Tiande. Např. Slaviton. Napište mi na FB do zpráv a já vám pošlu link na stránky, kde si můžete vše pročíst .
    V případě zájmu o koupi vám vyřídím VIP kartičku a budete mít víc jak 30% slevu.A teď v srpnu i nějaký dáreček za objednávku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 233. až 240. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.