Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

Evik
Ja měla většinou dlouhé vlasy. Občat mě napadne a nechám...
rojak
Jsem rád, že s tímto ženským problémem starosti nemám. Abych...
matylda
Něco už umím, ale pořád v něčem tápu. Škoda, moc...
matylda
Babičko, také tak Krátké a barvené, co se dá dělat...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

Zvolené téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 3 týdnů.

Prohlížíte 8 příspěvků - 233 z 240 (z 395 celkově)
  • Autor

lgku990
    Účastník

Mě už delší dobu bolí pata pravé nohy, pravděpodobně to budou ostruhy, koupil jsem si podpatěnky gelové, je to trochu lepší, ale vyhrajou to ozářky.

veruska
    Účastník

Celý den jsem chodila jak mátoha. To bude tím hicem.

babicka11
    Účastník

verusko – to Vám úplně věřím, já bych zas celý den nejraději prospala – jenom jsem furt zívala a trochu i klimbala venku pod slunečníkem … to vedro je úmorné … a taky tu byl dnes klid, holky tu nebyly, tak asi i proto … jinak člověk musí být furt ve střehu :-).

babicka11
    Účastník

Igku990 – mohu Vám poradit na ty ostruhy?
    Sedněte si na židli a kladívkem si trochu klepejte na tu patu – pozor – jen lehce, asi tak pět minut a opakujte asi 2x-3x denně. Pomáhá to, nebojte se … :-). Zkuste to a pak napište, jestli se to zlepšilo ….(kladívko držte za topůrko a jakoby s ním mávejte a přitom se lehce té paty dotýkejte).

babicka11
    Účastník

Dnes je to celkem dobrý, nic moc jsem nedělala ….ani není chuť k jídlu, jen pít a pít …

veruska
    Účastník

Včera jsem od ráda měla řídký případ s hustým běháním. Mě vám bylo tak zle, že se to ani popsat nedá. Vůbec nevím, kde jsem k tomu přišla. Dnes ráno ještě ouvej, ale už je to dobré. Černé uhlí mě zachránilo.

babicka11
    Účastník

Stojím věčně ve sprše a sprchuji si nohy. To jsou ty moje cévy, někdy to dost svědí.

veruska
    Účastník

Babicko, na ty vaše nohy a i spoustu dalšího má pomoc Tiande. Např. Slaviton. Napište mi na FB do zpráv a já vám pošlu link na stránky, kde si můžete vše pročíst .
    V případě zájmu o koupi vám vyřídím VIP kartičku a budete mít víc jak 30% slevu.A teď v srpnu i nějaký dáreček za objednávku.

Prohlížíte 8 příspěvků - 233 z 240 (z 395 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.