Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 129. až 136. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15688
    babicka11
    Účastník

    jjo, taky si myslím, já třeba celý den nezakašlu, a pak mě chytne záchvat, že ani nevím, jak se jmenuju 🙁 …

    #15779
    babicka11
    Účastník

    Občas mě chytnou záda, tak dnes je “občas” 🙁 …..

    #15831
    lgku990
    Účastník

    Mě zase bolí už týden levé zápěstí ruky, uklouzl jsem v práci na ledě a absolvoval pád na loket a na ruku, stále to bolí, ale pomalu se to lepší.

    #15832
    babicka11
    Účastník

    Říká se, že naražené bolí víc, než zlomené. To říká i moje známá, když si zlomila ruku v zápěstí a když se jí to zhojilo, spadla zas a narazila si druhé zápěstí. Bylo to prý o dost bolestivější.

    #15843
    babicka11
    Účastník

    Už třetí den mě trápí záda, ale musím fungovat, hlídáme :-).

    #16006
    babicka11
    Účastník

    Nevím, ale dle předpovědi se má měnit počasí …ale asi ano, koleno mě bolí jako čert a sotva se pohybuji po domě, dnes bych nikam venku nedošla 🙁 ….

    #16093
    babicka11
    Účastník

    Hurá, je mi líp :-), koleno sice bolí, ale dá se to vydržet, prostě standard. Ty dva předešlé dny jsem se pomalu nemohla na nohu skoro ani postavit. Tak hlavně, abych to nezakřikla….

    #16096
    veruska
    Účastník

    Mě ráno chytla migréna. Ještě, že mi na to pomáhá ibalgin, jinak by to bylo peklo.
    Když mě to chytne, tak mám rozklepaný obraz a bolí mě hlava.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 129. až 136. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.