Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 121. až 128. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15628
    babicka11
    Účastník

    Dnes mi je relativně dobře, v noci mě ale opět vzbudila křeč v kotníku …. je to dost nepříjemné, musela jsem to rozchodit.

    #15637
    veruska
    Účastník

    Mě od rána pobolívá hlava. Teď večer je to o dost lepší.

    #15639
    babicka11
    Účastník

    Já jsem dnes přímo na odpis a asi tu dlouho nevydržím…, dopoledne nákupy, doktor, pak cesta na Mělník, lékárna, návštěva u švagrové, Kaufland, doma všechno sklidit, pak přijela Nikolka, pak Terezka, ta tu spinká, ještě marodí, bolí mě pěkně nohy, potřebovala bych si je pověsit do průvanu :-)….

    #15645
    bobalka
    Účastník

    Mě pořád zlobí ty ledviny a močák, asi jsem se trošku nachladila a tak mám problém. Piji brusinkový čaj a pomalu se to lepší. Tak uvidíme.

    #15646
    babicka11
    Účastník

    Bolí mě nohy, ale to snad už ani nemá cenu psát, to je furt dokola ….:-(, jinak s Terezkou dneska opět nuda nebyla … udělali jsme jí malý bunkr, tak celá šťastná se tam zavrtala do dek a furt hlásila, jaký má pěkný pelíšek :-)…

    #15667
    veruska
    Účastník

    Pobolívá mě pod hrudní kostí. Asi bych měla vyrazit k doktorovi. Dva měsíce bojuji s rýmou a s protivným zahleněním a nemůžu se toho zbavit.

    #15668
    babicka11
    Účastník

    Už jsem využívala kde co, ale taky ještě mě kašel občas potrápí …. hlavně, že už rýma ustala :-).

    #15673
    veruska
    Účastník

    Už aby bylo jaro, to nám určitě bude líp!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 121. až 128. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.