Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 409. až 416. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20186
    babicka11
    Účastník

    Teď mám radost, že se konečně půjdu natáhnout. Mám toho tak nějak dnes akorát ….

    #20195
    veruska
    Účastník

    Mám radost z Lucinky. Pěkně jsme se dnes zase vyblbly. Jsem ale zase utahaná jako kotě. Ale když se směje, tak jsem ta nejšťastnější babička.

    #20237
    veruska
    Účastník

    Radost mám ze sebe, že jsem dnes poklidila venku vše, co by mohlo ulítnout. Když hlásili ten velký vítr.

    #20238
    babicka11
    Účastník

    Jsem ráda, že už šla Terezka spát, pořád kašle, tak nejde zítra do školky, nemusí ráno vstávat a hlavně jít do toho větru a deště ….

    #20293
    babicka11
    Účastník

    Koupila jsem holkám další dva dárky pod stromeček, už mám i něco doma. Radši dřív, než pozdě 🙂 tak mám radost – to budou koukat 😀

    #20329
    veruska
    Účastník

    Mám radost, že nás dnes navštívil můj bratranec Milan se svojí ženou Lídou. Milan je syn sestry mé maminky. Teta už ale bohužel není mezi námi.

    #20335
    babicka11
    Účastník

    Jsem ráda, že dnes nic nemusím, nikdo po mě nic nechce a já si mohla odpoledne jít lehnout …je mi blbě 🙁

    #20349
    Rojak
    Účastník

    Máme našlapané zelí, to je dobrý pocit z vykonané práce. Nemám tuhle operaci rád, krouhat a krouhat a nic vám neubývá, ale už je to hotovo a dobrý pocit z toho.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 409. až 416. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.