Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 361. až 368. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19510
    veruska
    Účastník

    Tak dnes jsem měla radost, že odpoledne vykouklo sluníčko. Chi….

    #19549
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme si hráli na školu. Mám radost, že se Terezka už umí podepsat (tiskací písmenka), ale zná všechny a zjistila jsem, že umí i počítat do deseti. Mám radost, že je šikovná.

    #19554
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že to tu vypadá zas jak u lidí, hhi, hlavně potřeboval uklidit botník, taky holky tu mají bot, gumáků a pantoflí nějak moc ..

    #19584
    babicka11
    Účastník

    Dnes mi udělala radost odpolední návštěva, která tu už dlouho nebyla :-).

    #19619
    babicka11
    Účastník

    “Ahoj, babí, mohu k vám dneska po cvičení přijet? A mohu u vás spinkat?” – tak se dnes ozvala Terezka. Už zase začala chodit na aerobic, jak chodila vloni….. no tak ji tady asi za hodinu máme. 😀

    #19622
    veruska
    Účastník

    Vyzvedla jsem Lucinku ze školky a ona mě navečer donutila skákat na trampolíně. Ještě teď večer mě bolí nohy. Ve čtvrtek pro ní zase jedu do školky a tak povídala, že budeme zase blbnout. To abych na stará kolena začala cvičit, jinak mě to dítě oddělá.

    #19623
    babicka11
    Účastník

    To jste na tom ještě dobře, když můžete takhle skákat…. 😀 to já si už vyskakovat nemůžu …., tak možná ještě předloni, jinak jsem ráda, když udělám nějaké ty domácí práce….

    #19628
    veruska
    Účastník

    Mám radost z krásného dne!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 361. až 368. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.