Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 345. až 352. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18864
    veruska
    Účastník

    Konečně jsem se sešla s kamarádkou, se kterou jsme to dlouho plánovaly.

    #18875
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že se tu holky učí plavat. Ta větší se ráda potápí a dokáže plavat pod vodou i pár temp. Jak ale vystrčí hlavu, tak končí :-)….ta menší se chce taky naučit plavat (bez kruhu), tak ji jen mírně nadnášíme a myslím, že pokud bude ještě pár dní hezky, tak jí to už půjde dobře :-).

    #18886
    babicka11
    Účastník

    Přijela se na nás podívat sestřenice, jestli jsme se náhodou nerozpustili, jim doma že to už hrozí :-).

    #18889
    Rojak
    Účastník

    Dnes mi dělá zatím docela radost, že není takové dusno co bylo včera a minulé dny. V poslední době mě to začíná docela vyčerpávat.

    #18912
    babicka11
    Účastník

    Že není dusno? Bez deště – každý den 32° i víc, voda v bazénu vyhřátá ještě v osm hodin večer na 29° !! – Je tu dusno jak v prádelně. Člověk udělá pár kroků a je hned orosený …

    #18913
    Rojak
    Účastník

    Dnes už Oskar zase vystrkuje růžky. Bouřka včera nebyla a déšť také ne. Předpověď pánům meteorologům nevyšla.

    #18930
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že nám na dnešek v noci nezmizely další broskve :-)…, jsou přímo u plotu, kde to strašně láká je utrhnout. Ale zrovna tam jsou ještě málo zralé, lidi jdou, urvou, kousnou a zahodí. Je to škoda, už jsme jich na silnici viděli hodně :-(.

    #18960
    babicka11
    Účastník

    Dnes mi udělala radost Terezka. Ta, která si nikdy moc nechtěla namočit vlasy, se naučila za tři dny potápět (má na to brýle), a dokonce plave pod vodou, buď kope nohami, nebo plave tak, jak se má. Přeplave tak celý bazén. A jakou má radost! 🙂 Rodiče málem dnes v šoku, když jim to ukázala …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 345. až 352. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.