Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 289. až 296. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17883
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že už takhle brzo ráno svítí sluníčko, a díky cvrlikání ptáčků jsem už hodinu vzhůru :-).

    #17904
    pskrob
    Účastník

    krásný počasí

    #17936
    Rojak
    Účastník

    Mám dobrý pocit z toho, že dnes se pracovalo jenom čtyři hodiny a zítra je volno.

    #17941
    bobalka
    Účastník

    Já mám radost teď vlastně každý den, sluníčko svítí, ptáčci štěbetají, ovečky i s jehňátky se pasou, louka krásně zelená, no radost pohledět. 😀

    #17944
    babicka11
    Účastník

    Dnes bylo skutečně nádherně a to je taky důvod k radosti. Obědvali jsme venku, přijela Nikolka, stačí mi málo k radosti.

    #17982
    babicka11
    Účastník

    Mám radost a Terezka bude mít ještě větší :-), získala jsem v Penny nového plyšáka – nová akce – ohrožená zvířata, tak mám pro ni ledního medvěda :-). Už mi volala: ” ahoj babííí, budeš prosím zase sbírat body v Penny? Mně se líbí ten lední medvěd….”

    #18104
    babicka11
    Účastník

    Máme dalšího plyšáka – papouška a teď sháníme velrybu, u nás ji už nemají. Nějaké body jsme dostali, jinak bych tam mohla nechat důchod :-)…..
    Ale mám jinou radost – přišel mi balíček, Terezce jsem objednala koupací čepici pro dlouhé vlasy, aby si je tu vždycky nezmáčela venku ve sprše. Je krásná, růžová a “jen” za 239 Kč, no, nekupte to! 🙂

    #18152
    babicka11
    Účastník

    Objednala jsem novou smršťovací hadici a dnes přišla. Vypadá dobře a tak jsem spokojená ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 289. až 296. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.