Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 217. až 224. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16368
    babicka11
    Účastník

    Přišla dnes sedací souprava – tak mám radost – byl “menší” problém dostat ji do pokoje, ale povedlo se :-).

    #16401
    veruska
    Účastník

    Měla jsem tu Lucinku na noc a ráno dělala strašidlo. Když jsem se bála, tak říkala, že je hodné strašidlo.
    Je to můj brouček.

    #16403
    babicka11
    Účastník

    Mám radost jen tak, je krásný den a za chvíli přijede Terezka a Nikolka :-).

    #16404
    babicka11
    Účastník

    Paráda! Admin se snaží – příspěvky se hned objevují 🙂 🙂 🙂

    #16448
    babicka11
    Účastník

    Mám hotový dort pro Nikolku, tak mám radost a doufám, že i ona bude mít radost :-).

    #16451
    veruska
    Účastník

    Byla jsem v koupelnovém centru v Kutné Hoře a už se koupelnička začíná rýsovat. Byla jsem tam domluvit detaily. Teď mi paní udělá kalkulaci, abych věděla, co mě čeká.

    #16452
    babicka11
    Účastník

    Tak ať to vyjde dobře a nemáte to moc drahé :-). Pak napište, jaké bylo první sprchování … a jaké máte sklo? Průhledné, nebo se vzorem? My máme průhledné a po každém použití ho utíráme, aby kapky nezaschly. Máme tu tvrdou vodu a pak to jde špatně dolů.

    #16454
    babicka11
    Účastník

    Dnes mám radost, že jsem zvládla velký nákup – být 3 hodiny v jednom kuse na nohou je pro mě dost velká zátěž. Jinak přijede za chvíli Terezka, tak mám taky velkou radost. Bude mi opět okupovat počítač, ale všechny dnešní úkoly mám hotové :-), tak se jí budu věnovat. Koupila jsem jí dnes pěknou knížku, říkadla o zvířátkách. Zná už hodně písmenek, tak jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 217. až 224. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.