Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 113. až 120. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12528
    babicka11
    Účastník

    Dnes odpoledne krásné počasí, s Nikolkou jsme si hrály na školu a docela ji to bavilo. Hlavně přestávky :-).

    #12537
    babicka11
    Účastník

    Byla tu Nikolka, ale jen chvíli, ráno byla s tátou v lese, ale houby žádné nenašli. Tak se tu vyčvachtala v bazénu a už chtěla domů. Tak si máma pro ni přijela.

    #12598
    babicka11
    Účastník

    Až na ten déšť docela pěkný den, není žádné vedro a dobře se dýchá.

    #12615
    bobalka
    Účastník

    Dnes vůbec nic, všecko bylo hubou do zdi a nic se nedařilo. Zítra snad bude lépe.

    #12625
    babicka11
    Účastník

    no jo, není každý den posvícení – někdy je prostě den “blbec” 🙂 – bude líp

    #12692
    babicka11
    Účastník

    Dnes tu máme neplánovaně menší treperendu, je to s ní takové pohodové, že ani nevíme, že tu je …, kdyby se furt na všechno neptala :-), ta větší se už koupe v moři.

    #12700
    babicka11
    Účastník

    Já mám radost, že tu bude Terezka i zítra a ještě až do neděle…, člověk si s ní popovídá, jak by jí bylo deset let :-)…, teď se zajímá zase o mapy, kde je který stát a proč? :-), to jsou někdy otázky, na které ani neumíme odpovědět.

    #12749
    babicka11
    Účastník

    Jsem skromná, mám radost, že je teplo, pofukuje lehký větřík, převlékla jsem ložní prádlo, tak mi to krásně uschne. To bude zase žehlení!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 113. až 120. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.