Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11893
    bobalka
    Účastník

    To je logika, že 😀 jsou skvělí ti naši mudrlanti.
    Dnes mi udělalo radost, že jsem dostala penízky od našeho admina. Fakt to potěší a moc.

    #11894
    babicka11
    Účastník

    A já mám radost, že tu spí obě naše holky :-). Přijela Terezka a tak jsme volali Nikolce, že tu je, jestli chce taky přijet. No a tak tu jsou obě dvě. Dnes spí s dědou, že chtějí vyprávět pohádky a děda to umí :-). A už tam usnuly.

    #11923
    veruska
    Účastník

    Měla jsem radost, že po deštivém dni navečer vysvitlo slunko.

    #11928
    babicka11
    Účastník

    Mě volaly holky, že zítra zas přijedou – jedna ráno, druhá odpoledne …, tak mám radost, to jsem ani nemusela uklízet :-).

    #11959
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že už nikam nemusím…jsem doma a venku krásně teplo, ani vítr tolik nefouká, tak si jdu dát ven kafe. Přijde mi kamarádka a přinese ochutnat lívanečky, tak si dám :-). Zatím budu sledovat našeho ochočeného kosáka a “koukat do zelenýho”, hhi.

    #11973
    babicka11
    Účastník

    Dnes je krásně teplo, slunečno, vítr nefouká – konečně, a možná se přijedou holky vykoupat … voda je už zas teplá 🙂

    #11980
    veruska
    Účastník

    Dnes mi syn volal, že se zítra staví s vnučkou Lucinkou, tak to mi udělalo radost.

    #11981
    babicka11
    Účastník

    Dnes tu spí mrňavka, byla unavená z výletu a z koupání. Voda se ohřála na příjemných 27°C ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.