Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 17. až 21. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9747
    matylda
    Účastník

    Kolem mých dvaceti let mi někdo párkrát cigaretu nabídl i jsem je vykouřila. Nikdy mi sice po nich nebylo špatně, ale taky mi to nic neříkalo. Tak jsem se už víckrát do kouření nenutila a vydrželo mi to dodnes 🙂

    #9756
    pavlina69
    Účastník

    kouřím už 30 let,a i když to leze hodně do peněz, vůle na to abych přestala chybí-to radši nebudu jíst.
    Jsem zvědavá až v květnu bude platit ten nový zákon co na to řeknou lidi-u nás je třeba hospoda v sídlišti a chodí tam hlavně chlapy kuřáci.Až budou stát venku před hospodou s cigárem určitě zrovna potichu nebudou-to bude radost pro sousedy

    #9758
    lgku990
    Účastník

    Já už 17 let nekouřím, přestal jsem ze dne na den, pak byla ještě nějakou dobu chuť na cigaretu, ale vůle nekouřit byla silnější, teď už mi ten smrad z cigarety docela vadí, já jsem pro zákaz kouření, každý víme, že je to jen hrozný zlozvyk a základem je vůle pro nekouření. Všem kteří upřímně chtějí přestat přeji tu pověstnou pevnou vůli a nejlepší je přestat ze dne na den. Občas si zajdeme z práce na pivko a řeknu Vám, že když pak člověk přijde domů, tak jak Vám smrdí oděv, to je hrůza. Takže – zdar nekouření !!!

    #13664
    veruska
    Účastník

    Měla jsem v plánu jet za léčitelem, který prý odnaučí kouřit. Ale pak z toho nějak sešlo. Moc nevěřím, že by to fungovalo.

    #13734
    bobalka
    Účastník

    Já zatím omezuji a používám autosugesci, docela to funguje, omezila jsem odně, ale pořád ještě kouřím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 17. až 21. (celkem z 21)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.