Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9564
    babicka11
    Účastník

    Kouříte?
    Proč kouříte? Chcete přestat, a nedaří se?
    Skoro všude už je zákaz, kam chodit si zapálit?

    #9588
    radek
    Správce

    Kouřím dlouho, chci přestat, ale odvykání mě možná stálo víc než samotné kouření 😀
    Jsem tolerantní, kde je zákaz kouření, tam nechodím.

    #9592
    veruska
    Účastník

    V poslední době pořád přemýšlím, že bych chtěla přestat kouřit a zároveň nechci. Že já jsem s tím začínala!
    Přijde mi, že čím víc myslím na to, že nechci kouřit, tím kouřím víc. Je to hrůza.

    #9626
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Sice kouřím, ale kde to nejde vůbec mi to nevadí.

    #9630
    babka
    Účastník

    Jsem na tom stejně jako předešlí – kouřím už dlouho a tam kde je to zakázáno, tak mi to nevadí. Po zápalu plic jsem přestala na 1/2 roku a pak jsem opět začala. Je fakt, že mi ale toho 1/2 roku, jela “huba vandrem”. 🙂

    #9636
    vita1980
    Účastník

    kouřím již 20 let a přes občasné pokusy o přestání, které vždy skončily nezdarem, kouřím dál

    #9679
    babicka11
    Účastník

    Když jsem jako mladá šla s tím svým do kavárny, tak mi nabídl cigaretu. Já ač nekuřák jsem si vzala, ale nechutnalo mi to. Muž pak přestal kouřit. Tak máme doma čistý vzduch. 🙂

    #9681
    bobalka
    Účastník

    My jsme kuřáci všichni, respektuji, když se někde kouřit nesmí, ale příště tam nejdu. Ten hon na kuřáky mi připadá poslední dobou jako šikana naopak. No jo no, za našeho mládí bylo moderní kouřit a tak už se toho asi nezbavím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 21)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.