Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9682
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Jak já bych kouřila, ale ten kašel je horší.

    #9685
    devilscat
    Účastník

    já kouřím už přes 20 let….. teda, to je síla, když to tak člověk napíše…. občas s krátkýmá přestávkama, většinou po nějaké nemoci nebo operaci jsem přestala a pak zase začala…. nedávno jsem byla na operaci, vydržela jsem to jen ten týden v nemocnici – sotva mě sanitka vysadila doma, hned jsem si zapálila…. no, letos mám opět v plánu přestat, tak jsem zvědavá, jestli to tentokrát vyjde 🙂 no, a tam, kde se nekouří, tak nechodím…. nebo chodím kouřit ven před restauraci, pokud to jde….. nebo to tu chvilku i vydržím 🙂

    #9689
    babicka11
    Účastník

    Taky myslím, že ten “hon na kuřáky” je přehnaný. Stačilo to, že byly rozděleny místnosti v hospodě pro nekuřáky a pro kuřáky. U nás to bylo také rozdělené a všichni byli spokojeni. Teď tam ti kuřáci nechodí a je vidět menší návštěvnost. Chápu nekouření ve veřejných prostorách, ale v restauracích to mohli nechat rozdělené. Mockrát vidím hlavně ženy kouřit i před nemocnicí, před květinářstvím, když venčí psy, před pojišťovnou, nebo jedou na kole a kouří. Když přijde k nám kuřák, tak jde ven, i když řekneme, ať si klidně ke kafi tu cigaretu dají …nám to nevadí a dá se to vyvětrat. Aspoň se do nás nedají moli :-).

    #9694
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    No nic já to zvládu a jak vy??

    #9698
    babicka11
    Účastník

    blaju – držím palce, ale chce to opravdu silnou vůli. Ne, že nebudou doma cigarety, naopak – mějte krabičku stále doma – budete vědět, že když BUDETE CHTÍT, jen pro ně sáhnete. A ne že pro ně poběžíte a hned si zapálíte…. :-)- musíte je mít doma. (Tím spíš si totiž nevezmete..- jste silná!)

    #9717
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    přesně tak nějak si to představuji:)

    #9721
    babicka11
    Účastník

    To je dobře a musíte začít hned, neodkládat to, dokud tomu sama věříte …. :-)´
    Jinak se tu pěkně spolu honíme, co? hhi..

    #9729
    veruska
    Účastník

    Ty cigára tak lezou do peněz! Ale jak toho nechat, když chcete a zároveň nechcete?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 21)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.