Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Babské rady – zdraví

  • Toto téma obsahuje celkem 57 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 58)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20445
    babicka11
    Účastník

    😀 😀 😀 hahahaha 🙂 -po ramena !! 😀 😀 😀

    #20446
    veruska
    Účastník

    Někdo udělejte pokusného králíka a já pak tu cibuli také vyzkouším. Nejdříve si počkám, jestli vám neslezou vlasy nadobro.

    #20455
    matylda
    Účastník

    Hm, o té cibuli jsem to také ještě neslyšela 🙂

    #20463
    Rojak
    Účastník

    Dobrá rada je také ta, že když máte bolavá a oteklá kolena a jiné klouby: nahřátý a naklepaný list hlávkového zelí přiložíme na kloub a omotáme ručníkem. Nejlépe na noc. Děláme tak dlouho, až zelí přestane zapáchat.

    #20491
    veruska
    Účastník

    Hlávkové zelí na noc, to musí být ráno ale vůně! Ale když to pomůže, tak proč ne.

    #20519
    babicka11
    Účastník

    Už naše babičky nedaly dopustit na francovku. Zkuste vložit do lahvičky 14 ks hřebíčku a nechte stát dva dny. Potom přeceďte a potírejte s tím bolavé klouby, nejlépe na noc. Jsem si vzpomněla, že to dělala tchyně a moje babička si dávala francovku na kostku cukru 😀

    #20541
    Rojak
    Účastník

    Ty hřebíčky vylouhované ve francovce jsou nejlepší proti komárům a klíšťatům. Jinak na klouby jsou vynikající kaštany. Dvacet ks kaštanů rozkrojíte na čtvrtky a naložíte do francovky a necháte louhovat asi měsíc. Čím déle, tím lépe. Pak si natíráte tou francovkou z kaštanů klouby. Je to opravdu super.

    #20545
    babicka11
    Účastník

    To je fajn, ty kaštany. Mám jich asi 20 ks, co mi holky nanosily. Jen tu francovku musím koupit. Zkusím to, už se chytám všeho, jen aby mě ty nohy tolik nebolely…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 58)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.