Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Babské rady – zdraví

  • Toto téma obsahuje celkem 57 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 58)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17789
    babicka11
    Účastník

    Vůbec se neomlouvejte … :-), to není třeba, já jsem jen “psavec” hihi

    #17796
    matylda
    Účastník

    Já právě proto letos neměla ani jednou rýmu 🙂 Rýmovník byl stále po ruce 🙂

    #17834
    Rojak
    Účastník

    Rýmovník, to je výstižný název na bylinu. Akorát jak vypadá a jak se užívá. Já používám kapesník.

    #17847
    babicka11
    Účastník

    Bylinu poznáte podle silných, dužnatých listů, hustě a souvisle porostlých stříbrnými chloupky, a také podle velmi intenzivní, specifické vůně, která připomíná směs kafru, máty, meduňky a eukalyptu. Využití najdete na netu :-).

    #19099
    babicka11
    Účastník

    Mastné vlasy
    Šťávu ze dvou citronů vmasírujte do pokožky hlavy. Vlasy pročešte a poté je po dvaceti minutách působení dobře opláchněte. Pak jen lehce umyjte šamponem a znovu opláchněte.

    #20389
    Rojak
    Účastník

    Na růst vlasů je dobrá nakrájená červená cibule, kterou dáte na vlasy a hlavu zabalíte na co nejdelší dobu. Potom vlasy klasicky umyjete a budete se prý divit jak vám vlasy zhoustnou a začnou růst. Tuto proceduru je dobré aplikovat ještě tak dvakrát až třikrát v měsíci.

    #20396
    babicka11
    Účastník

    rojaku – a Vy jste to zkusil?? 😀 máte hřívu? já bych to pak taky zkusila – cibule máme dost 😀

    #20444
    Rojak
    Účastník

    Jo mám vlasy až po ramena, ale cibule musí být pouze červená.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 58)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.