• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 145. až 152. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17262
    Rojak
    Účastník

    nepopletly jste si dámy najednou téma této stránky na co vás dneska bolí?

    #17266
    babicka11
    Účastník

    nene, toto jsou vtipy a bolest je vždy reálná …. 🙂

    “Dlouho jsem si pletl Turnov a Trutnov. Ani nevíte, kolik mě to stálo peněz!” povídá chlap sousedovi.
    Ten na to: “to já si pletl Novákovou a Nováčkovou a nevíte, kolik mě to stálo facek!”

    #17267
    babicka11
    Účastník

    Žena povídá kamarádce: “uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme ji a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku…”

    #17268
    babicka11
    Účastník

    Opravář televizí si nemohl nevšimnout, jak je jedna jeho zákaznice půvabná.
    Pokaždé, když vešla do obýváku, mohl na ní oči nechat, jak si ji prohlížel. Když dokončil svou práci a dostal zaplaceno, žena mu říká:
    “Víte, měla bych na vás takovou, ehm, nezvyklou prosbu. Ale musíte mi slíbit, že si to necháte pro sebe.”
    “Ovšem, madam.”
    “No, víte, těžko se mi o tom mluví, víte, můj manžel je moc hodný a milý muž, ale on má jistou fyzickou vadu, víte, jistý nedostatek, no, víte, já jsem žena, ehm, vy jste mladý, zdravý a silný muž…”
    Opravář ze sebe těžce vykoktal:
    “Ano… ano…”
    “… a víte, chtěla jsem to, hned jak jste vešel do dveří…”
    “Cokoliv!”
    “Mohl byste mi pomoct přestěhovat ledničku?”

    #17313
    babicka11
    Účastník

    Přijde jeptiška do malého krámku s potravinami a vybafne na prodavače:
    “Láhev rumu.”
    Prodavač ji vezme z regálu, zabalí a když ji podává přes pult, nedá mu to, aby se nezeptal:
    “Já myslel, že jeptišky nepijí.”
    “Víte, matka představená mívá občas zácpu a rum jí na to pomáhá.”
    Prodavač pokývá hlavou. Večer zavře krám a jde parkem domů.
    Na jedné lavičce uvidí totálně ožralou jeptišku s prázdnou flaškou od rumu v ruce.
    “Říkala jste, že to je projímadlo pro matku představenou,” řekne jí vyčítavě.
    “Taky že jo. Se po…., až mě takhle uvidí!”

    #17353
    Rojak
    Účastník

    Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa.
    Tchýně jej odtlačí nohou. Kocour se opět přitulí a prosí o kousek masa.
    “Vypadni”, zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
    Vzápětí přichází zeť z práce,posadí se ke stolu a tchýně mu říká:
    Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe”, a nabere mu plný talíř.
    Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa.
    Zeť mu kousek masa hodí se slovy: “Dej si,mazlíku.”
    Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá.
    Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie”, prásk jí jednu po rypáku a tchýně letí do kouta.
    Kocourek pootevře očko a pomyslí si: “A máš to, svině jedna lakomá!!

    #17358
    lgku990
    Účastník

    Manžel se vrátí hladový domů, otevře ledničku a tam nahý chlap. „Kdo jsi?“
    – „Váňa.“
    – „A co tu děláš?“
    – „Jím klobásu.“
    Manžel se tím pochlubí v práci a kolega mu říká: „Ty jsi ale blbec – to byl milenec a měl jsi mu rozbít hubu!“ Manžel se vrátí domů, otevře ledničku a tam zase chlap. „Kdo jsi?“
    – „Serjoža.“
    – „A co tu děláš?“
    – „Jím klobásu.“
    – „Tak poslyš, až uvidíš Váňu, vyřiď mu, že mu rozbiju hubu!“

    On: – Drahá, já tě musím varovat, že mám 3 zásadní věci, které nejde nějak měnit:
    1. v úterý mám fotbal, ať se děje co se děje já mám FOTBAL!
    2. ve čtvrtek chodím hrát mariáš. I kdyby třeba tchyně měla narozeniny, já mám MARIÁŠ!
    3. v neděli chodím na ryby. Zima nebo ne, třeba prší… Je to jedno! Jdu na RYBY!
    Máš co k tomu říct?
    Ona: – Ne, mně to nevadí… Já mám jen jednu zásadu…
    On:- Jakou?
    Ona: – Já každý večer od 9 hodin musím mít sex. A je úplně jedno jestli budeš doma nebo ne – já mám SEX!…

    Tchyne lezi na smrtelne posteli, dojde do mistnosti zetak v ruce pullitra slivovice, panaky a povida. „tak co maminko, dame puldeci na cestu?“

    #17363
    babicka11
    Účastník

    Šestnáctileté děvče se vrátí domu a smutně oznámí rodičům, že je těhotná.
    Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije.
    Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu zodpovědně.
    V tom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž.
    Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a říká: “Měl jsem poměr s vaší dcerou, …ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. Protože jsem však vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné: Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a až dospěje, bude spravovat 5 poboček prodeje vozů značky Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a v dospělosti převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila…”
    Otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá: “Tak to uděláš znova, žádný problém!”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 145. až 152. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.