Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18260
    babicka11
    Účastník

    No – a ještě Kalendář – stále 1.6.

    #18305
    babicka11
    Účastník

    Tento měsíc mi nefunguje puzzle pro dospělé ….. :-(.

    #18317
    Rojak
    Účastník

    Funguje mi vše, akorát není moc času sedět na netu. To vy babičko tam musíte sedět od rána do večera, jinak to nevidím. Já celý měsíc nic a jen co si sednu k šibenici a trošku tam něco dám, tak vy hned zareagujete a musíte mě o pár slovíček trumfnout. Jak vy to děláte? Počkejte ale až budu v důchodu, to něco uvidíte. ?

    #18327
    babicka11
    Účastník

    Už se těším, rojaku :-). Jinak tu opravdu celý den nesedím, taky musím doma něco dělat… jinak já sleduji všechny soutěže, tak vidím, jak na tom jsem. Šibenici hraji ráda, i když to zabere dost času, ale večer mám klid, pokud zrovna nehlídáme. To holky počítač zaberou a nemám šanci třeba až do 10 hodin večer. Holky si sami umí najít to, co chtějí – videa s kočkami, prasátko Peppa Pig vede, pak pohádky, Ledové království … je toho hodně, co se jim líbí. Taky rády prohlížejí všechny fotky – a že jich tu mám asi šest tisíc :-)…. a střílí i slepice, a těch tu mám asi pět verzí – a taky hrají karty, to umí taky :-).

    #18460
    Rojak
    Účastník

    To vedro jsem vyřešil po svém, na zastřihávači jsem nastavil čtyřku výšky nástavce a sjel jsem si vlasy jako na vojně. Nemám tak mokrou hlavu od potu a nemusím se česat. SUPER.

    #18461
    babicka11
    Účastník

    S tím novým účesem jste měl ještě chvíli počkat, včera vedro k nesnesení, dnes už to je na svetr. Bude Vám zima na hlavu a budete ještě rád nosit kapuci :-), hhi.

    #18481
    Rojak
    Účastník

    Nebojte uši mě neomrznou, mám fajnou beranici.?

    #18482
    babicka11
    Účastník

    V beranici byste vypadal jako tydýt 🙂 v létě – a beranici, hihihihi
    To by se za Vámi holky otáčely!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.