Tak a zase další narozeniny, to je stále dokola a kdo má pořád vymýšlet dárky?

Už se vám to také někdy stalo?
Bloudíte ve svých myšlenkách, přemýšlíte, co by se asi tak hodilo, ale nic už vás nenapadá. Večer se usíná s myšlenkami, že ten slavný den se blíží, ale co koupit nebo vymyslet……

Když tu se rodí v hlavě šílený nápad. Co koupit nějaký zážitek?

Něco co udělá radost a o čem se vlastně poslední dobou mluvilo. Něco co zanechá v srdíčku krásnou vzpomínku a zároveň to dotyčný ani nebude čekat. A mám to. Poslední dobou se mluvilo o vyhlídkovém letu. V klidu usínám. Jsem naprosto spokojena s takovým nápadem.

Svolávám válečnou poradu a plánuji, jak celou věc provedeme. Mám pořádné spiklence a to jsou děti. Během krátké doby je na světě termín letu. Už se nemůžeme dočkat dne D.

Je sobota ráno a my uskutečňujeme náš plán.

Přece jenom máme ratolesti rozházené po koutech naší zemičky. Přijíždí jen tak na návštěvu syn z Prahy. Trvám si na tom, že je dnes nádherný den a tak prostě bych chtěla jet do velkoměsta. Udělat si trochu rodinný den, spojený s výletem.

Manžel se sice dívá na mě jako bych spadla z Marsu, ale nakonec souhlasí. Začíná mu docházet, že máme něco za lubem. Na co se může rozhodně spolehnout je naše mlčenlivost. Zkouší a hádá, co na něj chystáme, ale marně.

Udělali jsme menší okruh z Prahy na Mělník, okolo hory Říp na letiště Sazená u Kralup nad Vltavou. Stále testuje naši tajuplnost. A tak s ním laškujeme. Cestou se připojuje syn z Chebu. To je ale překvapení, to nečeká.

Zastavujeme na letišti a je to jasné.

Nestačí se ani zlobit ani smát, ihned se ho ujímá instruktor letu. Manžel ho odevzdaně následuje do stroje. Trochu jsme se obávali počasí, protože začalo hodně pršet, ovšem pilotovi to vůbec nevadilo. Zamává a za hodinku ho máme zpět.

let-letadlem

Mezitím jsme objevili uvnitř budovy televizi, na které jste měli zaznamenané lety i ostatních letadel. Rychlost letu a aktuální výšku. Nikdo se neschová ani v nebesích. A tak sledujeme, jak se pomalu jeho okruh uzavírá, a jdeme se připravit na přivítání.

Manžel je nadšený, usměvavý a naprosto spokojený, že se mu splnil sen.
Navíc si sám mohl vyzkoušet, jak se pilotuje letadlo – trochu se obávám, že příště si bude chtít udělat pilotní průkaz. Tak to mu asi zatrhnu :D.

Nakonec nám plán vyšel a já připojuji pár foteček.
Je to tak, že naslouchat se vždy vyplatí a možná nějaký ten zážitek můžete pořídit i přes slevové portály, které jsou zde v nabídce.
Proč nevyplnit nějaké toužebné přání, vzpomínky s námi zůstanou až do konce našeho života?

Už jste někdo prožil svůj vysněný zážitek?

Kde by jste takový zážitek koupili?

27 komentářů u „Překvapení k narozeninám, let letadlem“

 1. polivkovamaruska napsal:

  Byl to úžasný nápad. Musím však podotknout, že každý je jiný a vy jste se strefila. Moc obdivuji lidi, kterří mají rádi dobrodružství, já mezi ně bohužel nepatřím a asi bych omdlela strachem. Jsem bázlivec. Takže takto vzdávám hold všem amatérským letcům a skokanům.

 2. babula napsal:

  Krásný dárek,taky by se mi něco takového líbilo.

 3. Evik napsal:

  To může být super zážitek.

 4. Vegan napsal:

  S žádným podobným zážitkem ve výšce zkušenost nemám. Ráda bych v budoucnu prožila zážitek vyhlídkovým letem v balonu. I na slevovém portálu se podobná věc dá koupit s výraznou slevou. Asi 2500 kč na osobu. Pokud chce být člověk v balonu soukromí a být v něm jen s tím svým partnerem, musí se počítat s příplatkem. Klidně se to může pohybovat bez slevy i za 10 tisíc.

 5. Jurkypat66 napsal:

  Ako darcek super napad navrhnem to snubenke. Len bude musiet spravit niaky ten dadcas aby to vyslo isto to neni lacna zalezitost☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *