Tak a zase další narozeniny, to je stále dokola a kdo má pořád vymýšlet dárky?

Už se vám to také někdy stalo?
Bloudíte ve svých myšlenkách, přemýšlíte, co by se asi tak hodilo, ale nic už vás nenapadá. Večer se usíná s myšlenkami, že ten slavný den se blíží, ale co koupit nebo vymyslet……

Když tu se rodí v hlavě šílený nápad. Co koupit nějaký zážitek?

Něco co udělá radost a o čem se vlastně poslední dobou mluvilo. Něco co zanechá v srdíčku krásnou vzpomínku a zároveň to dotyčný ani nebude čekat. A mám to. Poslední dobou se mluvilo o vyhlídkovém letu. V klidu usínám. Jsem naprosto spokojena s takovým nápadem.

Svolávám válečnou poradu a plánuji, jak celou věc provedeme. Mám pořádné spiklence a to jsou děti. Během krátké doby je na světě termín letu. Už se nemůžeme dočkat dne D.

Je sobota ráno a my uskutečňujeme náš plán.

Přece jenom máme ratolesti rozházené po koutech naší zemičky. Přijíždí jen tak na návštěvu syn z Prahy. Trvám si na tom, že je dnes nádherný den a tak prostě bych chtěla jet do velkoměsta. Udělat si trochu rodinný den, spojený s výletem.

Manžel se sice dívá na mě jako bych spadla z Marsu, ale nakonec souhlasí. Začíná mu docházet, že máme něco za lubem. Na co se může rozhodně spolehnout je naše mlčenlivost. Zkouší a hádá, co na něj chystáme, ale marně.

Udělali jsme menší okruh z Prahy na Mělník, okolo hory Říp na letiště Sazená u Kralup nad Vltavou. Stále testuje naši tajuplnost. A tak s ním laškujeme. Cestou se připojuje syn z Chebu. To je ale překvapení, to nečeká.

Zastavujeme na letišti a je to jasné.

Nestačí se ani zlobit ani smát, ihned se ho ujímá instruktor letu. Manžel ho odevzdaně následuje do stroje. Trochu jsme se obávali počasí, protože začalo hodně pršet, ovšem pilotovi to vůbec nevadilo. Zamává a za hodinku ho máme zpět.

let-letadlem

Mezitím jsme objevili uvnitř budovy televizi, na které jste měli zaznamenané lety i ostatních letadel. Rychlost letu a aktuální výšku. Nikdo se neschová ani v nebesích. A tak sledujeme, jak se pomalu jeho okruh uzavírá, a jdeme se připravit na přivítání.

Manžel je nadšený, usměvavý a naprosto spokojený, že se mu splnil sen.
Navíc si sám mohl vyzkoušet, jak se pilotuje letadlo – trochu se obávám, že příště si bude chtít udělat pilotní průkaz. Tak to mu asi zatrhnu :D.

Nakonec nám plán vyšel a já připojuji pár foteček.
Je to tak, že naslouchat se vždy vyplatí a možná nějaký ten zážitek můžete pořídit i přes slevové portály, které jsou zde v nabídce.
Proč nevyplnit nějaké toužebné přání, vzpomínky s námi zůstanou až do konce našeho života?

Už jste někdo prožil svůj vysněný zážitek?

Kde by jste takový zážitek koupili?

27 komentářů u „Překvapení k narozeninám, let letadlem“

 1. babka napsal:

  Necelých 5 kilometrů od města máme taky takové “letišťátko”, odkud se létá na vyhlídkové lety. Kolega dostal k narozkám poukaz od dětí a všem nám říkal, jak to bylo krásné. Osobně bych to asi tolik neocenila /létat se nebojím/ ale možná někdo z rodiny by byl rád.

 2. devilscat napsal:

  zrovna vedle mě sedí mamka, která bude mít pozítří narozeniny a jen vyděšeně kouká, že snad jsme si to nevymysleli na ni 🙂 no dobrá, tak už víme, že to bude chtít jiný dáreček…

 3. bobi napsal:

  …taky pěkný dárek,kdo touží po atraktivním dárku…já bych se bála,ale člověk je tvor zvídavý a do všeho leze,přeju tomu dárci příjemný vzpomínkový zážitek na celý život…

 4. Jana napsal:

  Parádní nápad, tyhle zážitkové dárky jsou super.. Manžel je nadšenec do WoT a někde jsem zahlídla jízdu tankem, tak dostane za 4 roky ke kulatinám 😀 Sama bych ráda jízdu v supersporťáku, ale to mi asi nevyjde, protože nemám řidičák 😀 Se něco najde, na slevových portálech je nabídek plno. 🙂

 5. pavlina69 napsal:

  Moc krásný dárek,taky pořád vymýšlím co manželovi.Opakující se klasika-holení,ponožky,košile je opravdu příšerná.Tak se nechám inspirovat,děkuji.

  1. radek napsal:

   napište adminovi, třeba jako chlap poradí.

 6. vita1980 napsal:

  Super dárek pro někoho kdo si to přeje, noční můra pro někoho kdo létání nemá rád. Mě třeba létání nevadí, na dovolenou už jsem letěl 14x letadlem (tam a zpět). Vždy vše OK, ale přeci jen v takovém letadélku a jen s pilotem – určité obavy bych měl.

 7. Ryba napsal:

  Já jsem letos dostal k narozeninám jako zážitek nádherný pobyt v Českém Krumlově. Bylo to romantické a nezapomenutelné. V budoucnu bych si například rád skočil padákem.

 8. Rojak napsal:

  Rád stojím nohama na pevné zemi.

 9. bobalka napsal:

  Tak to byl super dáreček, sice bych u manžela nepochodila, ale mě by se moc líbil. Sestra letos dostala k 60, taky takový super dáreček, let balónem. Měla z toho trochu obavu, ale nakonec se jí to moc líbilo.

 10. Benula napsal:

  Létání mi nevadí, ale bojím se o ty druhé, kteří letají a vždy se mi uleví když dobře přistanou.

 11. coolnet napsal:

  no,vživotě sem nelětěl,…krom velke strany 😀 …tož jinak vim,že na ostravsku jsou vyhlidkove lety. …zkusil to nekdo?

 12. MadameBijou napsal:

  To je opravdu správný adrenalinový dárek. Pro mě sice ne, jelikož se bojím létání, ale i tak je to pro někoho super zážitek. Já jsem si zase užila před lety cestu trajektem
  z Calais do Doveru, když jsem na střední jela s angličtináři do Londýna. Sice to nebyl dárek, ale já to beru z toho hlediska, že i když se bojím lodí a letadel, i tak jsem si plavbu užila.

 13. Ivona napsal:

  Tak to byl teda dárek. Bylo to moc pěkné, že oslavenec dostal to. po čem toužil. Já se raději držím na zemi, ale asi bych to riskla. Zážitek na celý život. jenže mně by se to stát nemohlo, protože o mně se ví, že vzduch a voda nejsou moje živly.

 14. blondynka napsal:

  To jste vymyslela úžasně, moc krásný dárek, vzpomínka na celý život. Děkuji za to, zkusím to také tak

 15. anddy napsal:

  Pokud je vyhlídkový let byť i tajným přáním oslavence, je to báječný dárek…ono se dá běžně zachytit při povídání po čem člověk touží….praktikuji to už pár let a alespoň se s dárky trefím…:)) Ovšem když si představím, že bych to dostala jako dárek já….radši nedomýšlet následky…do letadla by mě nikdo nedostal a asi by to zhoršilo vztahy s dárcem…

 16. papadopulos napsal:

  bral bych seskok padákem

 17. blaju napsal:

  Tak to se vám opravdu povedlo, ale hlavní bylo, že to byl manželův sen letět letadlem a to jste mu splnili, ten musel spokojený a štastný.

 18. veruska napsal:

  Já se bojím létat. Tak nevím, jak bych takový dárek uvítala. Ale jako nápad je to fajn, každý není jako já. Kdybych někomu chtěla udělat radost, tak bych třeba koupila let balónem, nebo např. jízdu ve ferari.
  Takový dárek bych omrkla na internetu, ale než bych ho koupila, tak bych chtěla vidět na vlastní oči toho, kdo a jak to provozuje.

 19. babicka11 napsal:

  Vyhlídkový let je určitě bezvadná věc, ale ráda ji přenechám jiným. Mám ráda pevnou půdu pod nohama :-).

  1. babicka11 napsal:

   Jinak ještě musím poděkovat adminovi, 6 dní ze sedmi to tady do nás “hustí” 🙂 a já jsem tomu ráda…. díky!

 20. matylda napsal:

  Super! Takový dáreček bych taky brala 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *