Jako běžný uživatel internetu také občas odpočívám a  brouzdám po internetu.

Čtu informace a novinky ze světa. Občas nebo spíše neustále, mně překvapují bulvární titulky: “ukázal víc než měla”, “neuhlídala svoje …” … atd.

Nechápu, co na tom bulvár vidí a proč nás tím neustále zahrnuje

Chápu, okurková sezona, snaha o vyšší prodej, zaujetí čtenářů/kupujících..
Pamatuji si, jak jsem ve věku 7 měsíců ležel na bílé kožešině, “pásl beránka” a usmíval se na fotografa. Nahota mě nevadila, všichni se smáli.

Nahota je přirozená a zakrývání lidského těla mělo postupný vývoj

Proto si myslím, že poukazovat na něco ve stylu: “koukněte, co je jí vidět…” je blbost, nevkus, ale hlavně vypovídá o neschopnosti najít zajímavější informaci.
Vím, že se lépe prodává pikantní fotka, informace…. I proto jsem zvolil provokativní název příspěvku.

Stačí mě přece sjet po liště dolů na konec Seznamu a hned vidím kompletní nabídku dámského spodního prádla, omylem nepřepnu reklamu u celovečerního filmu v televizi a mám na dosah krásnou, skoro nahou modelku….. A přesto tyto fotky, nabídku prádla… nikdo neoznačí jako, že někdo, něco neuhlídal.

chorvatsko

Když se pozorně podíváte na fotku, uvidíte skandální odhalení!

Žena neuhlídala svoje plavky.

Na tobogánu najdete další!

Muž neuhlídal svoje plavky.

Na pláži je spousta dalších, kteří neuhlídali svoje spodní prádlo/plavky.

Přesto mě to nechává chladným a beru jako lidskou přirozenost a divím se, proč jsou tyto také “skandální” fotky prezentovány běžně na internetu a FB.

Článek píši jen jako svůj postřeh, který jistě všichni vnímáte také, ale co už.Je léto, čas skandálních/plavkových/nudistických odhalování.

Jste nažhaveni si přečíst provokující článek, který je podpořen pikantním nadpisem?

Jaký je váš názor?

36 komentářů u „Skandální odhalení na pláži“

 1. Ryba napsal:

  Pikantní až šokující nadpisy mi vadí. Pokud si člověk poté takový článek přečte zjistí, že nic až tolik pikantního se nestalo. A ano, někdy si takový článek prostě přečtu. Jsem zvědavý a nepoučitelný člověk :o)

 2. Vegan napsal:

  Toto mně nechává v klidu :), lidi bohužel vždy přitáhne titulek, kde je nějaká katastrofa
  nebo něco pikantního, na tom je bohužel založen nejen bulvár. I když to na netu vidím, nemám potřebu toto číst, ale ani mně to nějak nepobuřuje, spíš mi to přijde k smíchu. Je přeci na každém z nás, čemu věnujeme čas…

 3. blondynka napsal:

  Jsou hlídaní ze všech stran, ještě že jsem normální člověk a v mým soukromým životě se pitvají jen místní drbny. Každý zná z vlastní zkušenosti.

 4. evca napsal:

  aby byly noviny víc prodejné,tak jsou schopné napsat a vyfotit vše,chudáci celebrity

 5. blondynka napsal:

  Být celebrita, to znamená neustále pod dohledem novinářů, stejnéjako když si nás vezmou do huby nějaké drbny, také velmi nepříjemné, však jsou to lidi a at si se svým životem dělají co chtějí. Přece každého věc. a že se jim stane nějaká trapná situace, to přece každému. Bulvár nečtu. Však víme jak to dopadlo s princeznou Dajánou kvůli novinářům.

 6. Benula napsal:

  Opravdu tohle člověka neobohatí, ale taky hlavu nezatíží a když to nikomu neublíží, tak proč ne.

 7. simousek napsal:

  Já bulváry nečtu,jsou to přece jenom všechno jen drby,nic víc. A můj názor je,že když někdo chce být na pláži nahatý tak at je,vždyt to pčece není zakázané.

 8. Mazi napsal:

  Bulvár jsem nikdy nečetl, nevidím v tom nic, co by mě mohlo obohatit. Ale jak pozoruji, lidé to čtou ne z důvodu zajímavosti, ale ujištění se, že i celebrity jsou jen lidé a nejsou nijak rozliční od nich. Jako útěchu či zvednutí si vlastního ega.

 9. kata napsal:

  Články mě přitáhnou i si některé články přečtu ale jen se nad tím pousměji a vypouštím z hlavy vím že si tyto články noviny přikrmí aby přitáhly co nejvíce čtenářů rotože je to živí ale noviny už rozhodně nejsou to co bývaly píší o blbostech a více jak polovina z toho je lež nebo zkreslená zpráva

 10. MadameBijou napsal:

  Bulvár nečtu, věnuju se jiným typům literatury. Je to něco, nad čím člověk může akorát kroutit hlavou nebo si ťukat na čelo. Mně to k ničemu není, tak tomu pozornost nevěnuju.

 11. Kavon napsal:

  Takéto články nečítam. Nemajú žiadnu pridanú ani obsahovú hodnotu.

 12. babula napsal:

  Taky si myslím,že skandální odhalení jsou cíleně plánované aby se na nějakou celebritu nezapomnělo. Když se obyčejnému,normálnímu člověku stane ,že ho třeba tobogán vysleče,tak se tomu jen zasměje a jede dál.

 13. radka konecna napsal:

  Každý nosí to v čem se nejlíp cítí, ať je zcela zahalen nebo ne mě je to jedno.

 14. evca napsal:

  noviny vubec nekupuju a když si chci něco přečíst,tak tady na netu,ale nevyhledávám drby

 15. bobalka napsal:

  Co k tomu dodat, vše už tady je napsané, příjde mi to prostě hloupé a nevěřím, že lidé jsou tak zabednění a věří bulváru. Ty lži a snůšky nepravd je prostě ubohost. irinkamil to napsala opravdu dobře “Fotky s těmito „úlovky“ mě spíš urážejí, vyjadřují neúctu k tomu kterému člověku. ” Pod to bych se mohla podepsat.

 16. Evik napsal:

  Moc to taky nevyhledávám, když to na mě někde vyzkočí na netu tak se kouknu přečtu si ale že bych tomu dávala nějakou váhu určitě ne!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *