Jako běžný uživatel internetu také občas odpočívám a  brouzdám po internetu.

Čtu informace a novinky ze světa. Občas nebo spíše neustále, mně překvapují bulvární titulky: “ukázal víc než měla”, “neuhlídala svoje …” … atd.

Nechápu, co na tom bulvár vidí a proč nás tím neustále zahrnuje

Chápu, okurková sezona, snaha o vyšší prodej, zaujetí čtenářů/kupujících..
Pamatuji si, jak jsem ve věku 7 měsíců ležel na bílé kožešině, “pásl beránka” a usmíval se na fotografa. Nahota mě nevadila, všichni se smáli.

Nahota je přirozená a zakrývání lidského těla mělo postupný vývoj

Proto si myslím, že poukazovat na něco ve stylu: “koukněte, co je jí vidět…” je blbost, nevkus, ale hlavně vypovídá o neschopnosti najít zajímavější informaci.
Vím, že se lépe prodává pikantní fotka, informace…. I proto jsem zvolil provokativní název příspěvku.

Stačí mě přece sjet po liště dolů na konec Seznamu a hned vidím kompletní nabídku dámského spodního prádla, omylem nepřepnu reklamu u celovečerního filmu v televizi a mám na dosah krásnou, skoro nahou modelku….. A přesto tyto fotky, nabídku prádla… nikdo neoznačí jako, že někdo, něco neuhlídal.

chorvatsko

Když se pozorně podíváte na fotku, uvidíte skandální odhalení!

Žena neuhlídala svoje plavky.

Na tobogánu najdete další!

Muž neuhlídal svoje plavky.

Na pláži je spousta dalších, kteří neuhlídali svoje spodní prádlo/plavky.

Přesto mě to nechává chladným a beru jako lidskou přirozenost a divím se, proč jsou tyto také “skandální” fotky prezentovány běžně na internetu a FB.

Článek píši jen jako svůj postřeh, který jistě všichni vnímáte také, ale co už.Je léto, čas skandálních/plavkových/nudistických odhalování.

Jste nažhaveni si přečíst provokující článek, který je podpořen pikantním nadpisem?

Jaký je váš názor?

36 komentářů u „Skandální odhalení na pláži“

 1. Petulavpk napsal:

  upřímně takové články nevyhledávám, a když náhodou se k nějakému dostanu, protože když přijdou do obchodu noviny a musím je dát na prodejnu, tak to tluče přímo do očí, tak je mi spíš těch lidí líto. Jedni to dělají kvůli penězům a možná i proto, aby nepřišli o práci a druzí jsou obětí a bohužel, pak je tu ještě jedna skupina a tou jsou ti, kteří to přímo vyhledávají, aby uspokojili své škodolibé choutky. Málokdy se ale zamyslí nad otázkou, co kdybych na to místě byl já???? Líbilo by se mi to?

 2. vita1980 napsal:

  podobné články vůbec nevyhledávám, svět celebrit cíleně nesleduji. Samozřejmě čas od času člověk něco pochytí, ale rozhodně mě to nechává klidným. Co se týče nadpisů u článků, v dnešní době je to bohužel nutnost, v nepřeberné záplavě článků, právě nadpis hraje hlavní roli při tom, zda si ho člověk přečte nebo ho bez všimnutí přejde.

 3. anddy napsal:

  Asi se každý živí tím co umí a jestli se tím uživí, je vidět,že jsou lidi,které to zajímá… akorát nevím,kde žijí…:-) ve svém okolí nikoho takového neznám-nebo to bude tím,že lidé, s kterými přicházím do styku mají normální starosti a radosti a nemají čas ny blbosti…:-)

 4. babula napsal:

  irnkamil pěkně popsala přesně to, co si myslím taky

 5. babka napsal:

  Zastávám názor, ať si každý dělá co chce ale nesmí tím někomu druhému ubližovat. Na druhé straně bulvár mne vždy naladí na dobrou náladu, protože si přečtu, jak který slavný/á je “chudák” a jaké má starosti. Pro jistotu dodávám, že mám tak každé 10. slovo za pravdivé. 🙂

 6. pavlina69 napsal:

  dokud budou lidé ty bláboly kupovat tak budou pisálkové na koni.No proti gustu…….
  já to nečtu a tak blbosti neřeším

 7. papadopulos napsal:

  každý vydělává jak umí, tihleti neumí nic jiného než špiclovat a pak se z běžných fotek snaží udělat skandální odhalení

 8. blaju napsal:

  O takové články určitě nestojím, ale někoho to živí a a o čem by si pak povídaly při kávičce paničky rádoby podnikatelů co ani neví co je práce a znají jen vymetání butiků, holiče, kosmetiky a mnoho jiného zkrášlujícího.Toto je jejich život a nás obyčejných to vůbec nezajímá.

 9. irinkamil napsal:

  Souhlasím naprosto s článkem i názory ostatních členů, každému z nás se občas něco takového stane, že některou část těla neuhlídá, takže, jak píše Matylda, ještě že nejsme celebrity. Za nás se člověk raději díval jinam nebo toho člověka taktně upozornil na to drobné nedopatření. Nikoho by nenapadlo to fotit, natož dát do novin a zpeněžit. Jelikož už patřím mezi starší ročníky, pamatuji, co se tisklo v novinách, když byla tzv. okurková sezóna. Většinou to byly články o nějakých zvláštních zvířatech kdesi daleko, tedy nedalo se to nijak ověřit nebo že kdesi kdosi vypěstoval cosi obřích rozměrů a též se to stalo určitě někde hodně daleko, v zemi, jejíž název jsme ani neznali. Většina novinářů si během roku schovávala články do šuplíku, tedy takové, co se netýkaly aktuálních problémů lidské komunity či právě probíhajících přírodních katastrof. Měli pak v této době kam sáhnout a tisknout články sice ne moc zajímavé, ale zato pravdivé. Už poměrně dost let se i u nás vyrojila početná skupina rádoby reportérů, kteří se honí jen za senzacemi mezi celebritami a právě nejvděčnější, z jejich pohledu, jsou ty více méně nešťastně uniklé partie lidského těla. Znovu souhlasím s Matyldou, že některé hvězdičky to nejspíš skutečně dělají proto, aby se o nich psalo, aby se zviditelnily a snad i sehnaly nějakou zajímavou roličku ve filmu. Nevím sice, proč to dělají takto a nesnaží se prorazit talentem a pílí, ale já jsem ještě stará škola, za nás co jsme si nevydobyli vlastními silami, to jsme neměli. Ani by nás nenapadlo se někde schválně vystavovat ve stále menších kouscích oděvu a že jsme mezi sebou měli krásné dívky i kluky. Bývalo zvykem, že se na filmy vypisovaly konkurzy, filmové štáby jezdily po školách a hledaly vhodné typy tam. O spoře oděných děvách se všeobecně říkávalo, že jsou volnějších mravů a vyčítalo se to rodičům, že je špatně vychovali. Dnes jsme svědky i toho, že rodiče svou hezkou dcerku přímo vnucují například na focení prádla a do jiných podobných aktivit, jen aby ji dostali do modelingu nebo swovbyznysu. Fotky s těmito “úlovky” mě spíš urážejí, vyjadřují neúctu k tomu kterému člověku. Bohužel, je to trend dnešní doby, jinak jsou tyto tiskoviny neprodejné. Že to má špatný vliv na děti i mládež, to už nikoho nezajímá. Někdy si říkám, že ta cenzura nebyla zas až tak úplně špatná… Asi je něco shnilého ve státě českém, podobně jako bylo dle Hamleta ve státě dánském.

 10. jmckvak napsal:

  dneska už noviny nejsou co bývaly.. kdysi stačily události, nekrology a svatební oznámení.. a dneska je tam plno průjmu s prominutím.. neříkám, že bulvár nečtu, ale už si hledám svoje.. ale kdyby se zrušil, chybět mi nebude..

 11. babicka11 napsal:

  Také nechápu některé novináře a fotografy, kteří jakoby náhodou vyfotí modelce kousek spodního prádla, to na to musí být připraveni a určitě to není náhodou. Je to trapné pro všechny, jen ne pro ně, aby měli co dávat do tisku. Je toho ale už tolik, že si myslím, že tyto blbosti lidi už nezajímají.A většinou pikantní nadpis je to jediné, co v článku je, mnohdy spíš nudné.

 12. devilscat napsal:

  v tomhle bulvár nechápu, každý chce své soukromí a jestli něco někdo neuhlídal…..no booože, všichni jsme stejní

 13. Rojak napsal:

  Nechápu lidi, kteří se tímto způsobem živí a nedivím se, že občas dostanou pěkně po hubě.

 14. pskrob napsal:

  Tyhle články nečtu, stejně v nich jsou jen samý kraviny

 15. lgku990 napsal:

  Já tyto články, pikantnosti, moc nečtu, pro mě to je jen forma, jak se za každou cenu zviditelnit, samozřejmě, že bulvár si v tom libuje a za každou cenu shání tyto nedůstojná odhalení akord u známých i méně známých celebrit.

 16. coolnet napsal:

  nahota? pohoda….ale dnes projit v trenkach kolem ditete,tak uz “to” berou jako nemravnost 😀

  jo to foceni pamatuju…nekde ty fotky este sou 😀 ,sranda je,ze kdysi si fotily deti bezne,zel,dnesni npř. android vse hned narve na servry a pruser na ceste 🙁

  co do celebrit(medialne zname osoby) ono bych rekl,ze ten bulvarek a fotecky potrebuji aneb cim vic se mluvi,tim vice v “kurzu” 😀

 17. veruska napsal:

  V dnešní době to už beru jako samozřejmost, protože se to na nás valí ze všech stran. Prohlížím si jenom to, co mě zajímá a s něčím takovým si hlavu nelámu, protože to nezměním.
  Ale např. s nahou zadnicí bych opravdu nechtěla být nikde zvěčněná.

 18. Ivona napsal:

  Víc než skandální odhalení to jsou pro mně trapárny a ubohosti. No, ale když se chce někdo zviditelnit za každou cenu…. Bulvár z toho rád udělá pikantnost a spousta lidí je z toho na větvi.

 19. Odalv napsal:

  V dnešnej dobe platí viac ako kedykoľvek predtým: “Zíde z očí, zíde z mysle”. Takže sa nečudujme ľuďom, ktorí pracujú v biznise svetla reflektorov, že chcú byť za každú cenu na očiach. Každý sa musí nejako živiť. A keď niekto chce čítať takéto články nech číta, je to jeho rozhodnutie.

 20. matylda napsal:

  Skandální jsou opravdu jedině nadpisy těchto odhalení, článků i fotek. Navíc – celebrity tato “skandální” odhalení často plánují, jen aby se o nich mluvilo. Uf, ještě že nejsem celebrita 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *