Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Váha a nadváha :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7398
    matylda
    Účastník

    Babičko, tak je opravdu škoda. 🙁 Všichni, co je znám, si endoprotézy velice chválí. Ty bércáky – nemáte v nohou špatný krevní oběh? Proč by se jinak dělaly? To by vám lékař měl sdělit. Protože u bércáků se taková velká operace opravdu dělat nedá 🙁

    #7399
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Tak čtu Matyldo Váš příspěvek jak jste zkoušela dělenou stravu a musím se smát, zase jsme na tom byly úpně stejně….Já ji teda zkoušela ne proto, že bych potřebovala zhubnout- v té době jsem spíš potřebovala nějaké kilo přibrat, ale kolegyně, která tomu úplně propadla mě ujišťovala, že to je dobré i na imunitu – měla jsem ji oslabenou …tak když jsem teď po nějakých 20letech přemýšlela, že to zkusím, vzpoměla jsem si, jak jsem s touto dietou bojovala a vím, že tohle opravdu ne…:))

    #7401
    babicka11
    Účastník

    matylda – lékař mi tenkrát sdělil, že jsem chytla infekci, ale jak a proč, to mi neřekl, mám špatné i cévy, beru Detralex – tak asi i proto mě nebudou operovat ….

    #7403
    matylda
    Účastník

    Babičko, já letos v zimě prodělala veliké stresy. Protože jsem věděla, že sama nesmím lehnout, cpala jsem do sebe vrchem dolem různé vitamíny a potravinové doplňky. Taky jsem začala užívat domácí jablečný ocet, recept jsem našla na internetu. Nevím, co zabralo, ale opravdu jsem , přes ten obrovský stres, zdravá. A jako bonus – po borelióze trpím jednostranným syndromem neklidných nohou – v mém případě tedy jedné nohy. Na jaře to bylo docela kruté, zhoršilo se to, ale teď nedávno jsem s údivem zjistila, že se to trochu zklidnilo. Dokonce jsem si riskla občas snížit dávku léku, zkoušela jsem, co to udělá. Mám od lékařky povolené zvyšovat i snižovat podle potřeby, i když ona spíše myslela na dočasné zvýšení. Akorát mám zabloklý krk a bolí mne záda, úplně cítím, jak je mám v křeči. Ale za tři týdny jsem už objednaná na RHB, snad pomůžou.

    Anndy, nejsme tajně rozdělená dvojčata? 🙂

    #7405
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Matylda – vypadá to tak….:)) A já chudinka celý život žiju v domění, že jsem jedináček…:))

    #7407
    Petulavpk
    Účastník

    Anddy – co se tady člověk nedozví, že?

    Já dělenku začala po zdravotních problémech se slinivkou. To byly takové bolesti, že jsem to fakt dávala bez problémů. Ale je fakt, že každý jsme stavěný jinak, tak taky každému bude sedět něco jiného, já bych třeba nedala tu mléčnou nebo vaječnou….. mám ráda kus flákoty 😀

    #7413
    veruska
    Účastník

    Když narazím na nějaký článek o dietě, tak ho přečtu a to je tak všechno. Mám nadváhu asi 8 kg. Ale je mi už 56 let, tak to zas tak neřeším. Kdybych byla hubená, bylo by víc vrásek a pak když přijde nemoc, tak má člověk z čeho hubnout.
    Ale pořád o hubnutí přemýšlím a s každým o tom mluvím a zas nic……

    #7415
    babicka11
    Účastník

    veruska – mít jen o 8 kg méně, tak to taky neřeším 🙂 dneska jsem měla ráno kousek melouna, k obědu dvě brambory a okurkový salát se sladidlem a večer dva suchary a půlku Cottage … jo a 1 kafe 🙂 a co Vy?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 21)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.