Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Učitelé (muži) ve školkách

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 9. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6524
    Jana
    Účastník

    určitě bych se tomu nebránila, kdyby byl ve školce krom paní učitelky i pan učitel.. doba se mění, i na ZŠ učí chlapi.. jak si psal, je vysoká rozvodovost než plácnu 60 let zpátky, kdy to bývalo společensky nepřípustné.. dnes jsou děti spíš jen s maminkami a ten chlap doma jim chybí.. ve vedlejší vesnici jsem navíc nedávno potkala tamní mateřinku na procházce a mezi nimi byl i mladý mužský – nevím, jestli na praxi nebo již pracující, ale děti ho od pohledu braly v pohodě a ty víc rozjívené zvládal podél silnice snadněji ukočírovat než starší paní učitelka.. prostě to má své výhody a já osobně bych klidně své dítko do takové školky dala, kor když vím, jaký to bude rarach 🙂

    #6946
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Tak momentálně sice pracuji jinde jako asistent (28 hodin na internátě a 12 hodin ve školce), ale od září budu pravděpodobně nastupovat jinam a již jako učitel v MŠ, tak jsem na to sám zvědav, jak to zvládnu. 😀 Bude to dobrodružství … 😀

    #6947
    babicka11
    Účastník

    Přeji Vám hodně štěstí ve Vaší další práci s dětmi a také hodně trpělivosti s nimi, některé děti jsou rozjívené, jiné zase trucovité nebo bojácné a ke každému se musí přistupovat jinak. Určitě dá práci být s nimi kamarádem a zároveň mít autoritu. Ale nebojte se toho, určité zkušenosti již máte 🙂 a děti uvítají mužský vzor, vždyť většinou byly doma jen s maminkou ….

    #6954
    veruska
    Účastník

    Muž jako učitel ve školce? Proč mi je to proti srsti? Asi je to tím, že jsem se s tím nikdy nesetkala, ale třeba by někteří uličníci více poslouchali.
    V práci máme spolupracovníka, který má na to studia a nikde ho do školky nevzali. Že by měli dost učitelů? Nebo chtějí jenom ženy? Kdo ví?
    Pane vanicek222, přeji vám hodně úspěchů s těmi “rošťáky”!!!!!!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 9. až 12. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.