Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 35)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11787
    babicka11
    Účastník

    Ulici o prázdninách dávat nebudou…., ale zopakují nám Chalupáře :-).

    #11822
    pampaliny
    Účastník

    Mám rád OHNIVÝ KUŘE.

    MŇAM !

    #11888
    babicka11
    Účastník

    Bezvadné léto, budeme déle venku …., v televizi nám nic neuteče, všechno jsme už viděli :-). A co ten nový seriál “Prázdniny”? Asi jsem si od toho slibovala víc. Tak že nic.

    #11921
    polivkovamaruska
    Účastník

    Nedívám se na vaření, protože vařím celý svůj život již od 12 let.Tak radši nějakou dobrou detektivku, nebo seriál ULICI, to jsem zrovna v kuchynia dělá mi společnost.

    #11960
    babicka11
    Účastník

    Já zas na pořady o vaření ráda mám, občas se dozvím něco nového a je radost na ty kuchaře koukat, jak jim to jde od ruky. Ještě, že máme každý s mužem svoji televizi, on kouká totiž úplně na něco jiného…, hlavně války, tanky, historii, westerny .., politiku i Angeliku, kterou viděl snad 10x :-).

    #11962
    veruska
    Účastník

    Přes prázdniny mi nedávají seriál KUŘE. To mi sice zas tak nevadí, ale vždycky jsem se na to těšila.

    #12017
    babicka11
    Účastník

    Všechno opakují …., teď jsem koukala na Colomba – to se dá :-).

    #12020
    matylda
    Účastník

    Mne začala TV příšerně n udit. nejčastěji teď koukám na různé přírodovědné a filmy a reportáže z cest

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 35)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.