Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 35)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10526
    babicka11
    Účastník

    Na co nejraději koukáte v televizi? Jsou to pořady o sportování, historii, komedie, o vaření ….?
    jjo, vaření, pečení – to celkem sleduji, historii málo, spíše ty komedie, aby se člověk zasmál. Taky mám ráda cestopisy nebo pořady za ZOOM.

    #10534
    coolnet
    Účastník

    tož na history žeru hvězdy zastavarny,na diskovery vyroba potravin a rozewni obchodnici :)))

    z ceskych nic, bo to je stres-to same slovenske nahrazky ceske tv 😀

    hbo a dalsi jiz taky o nicem,…tak frcim na online filmech a na programu KODI s patricnymi rozsirenim 😀

    ono zrobit si kablem s tv a notasem(tabletem,…,) multimedialni centrum neni od veci….o2 tv super na cesty….

    #10768
    Plazmic
    Účastník

    Také rád koukám na pořady, kde je historie, příroda, sport, filmy.

    #10778
    veruska
    Účastník

    Momentálně sleduji seriál Kuře, ráda koukám na komedie, detektivky, cokoliv o přírodě a občas na nějakou soutěž.

    #10781
    matylda
    Účastník

    Koukám na ZOOM, Animal planet, různé soutěže. Občas i na seriály, i na Kuře, ale nevydžím se dívat souvisle. Když už je to moc trapné, přeskočím jinam, a když se vrátím, většinou zjistím, že jsem o nic nepřišla 🙂 děj se dá vysledovat. I když třeba pár dílů úplně vynechám 🙂

    #10884
    Barny
    Účastník

    Mám ráda cestopisy,Co na to Češi,občas se podívám na Kuře,kriminálky a i romantické filmy.

    #10886
    vita1980
    Účastník

    VITA1980: koukám hlavně na sport, občas na seriály (např. policie Modrava), soutěže a dokumenty (např. letecké katastrofy).

    #10963
    babicka11
    Účastník

    V dnešní době v televizi nic moc ke koukání není…. 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 35)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.