Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Stalo se vám dnes něco nečekaného?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 37)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18703
    babicka11
    Účastník

    Ono je někdy lepší, když se nic nečekaného neděje……

    #18769
    babicka11
    Účastník

    Manžel byl objednaný dnes k doktorovi na 13.00 a vrátil se v 16.45 ! Už jsem si myslela, že si ho tam nechali. Přišel na řadu až v 15.30 – to nevím, proč ho objednali na určitý čas, a pak ho nechali čekat….

    #18801
    babicka11
    Účastník

    jojo – ve 2.30 hod. ráno jdu na WC a vidím muže jak si ohřívá bramboračku, haha, měl hlad, chudák :-)…..

    #18880
    babicka11
    Účastník

    Nečekaně se tu objevily obě holky, jedna po obědě, druhá odpoledne ze školky … dnes tu být neměly, ale prý se změnil plán …. :-).

    #18894
    Rojak
    Účastník

    Nečekaného se zatím nic nestalo a v dohledu zatím nečeká.

    #18906
    babicka11
    Účastník

    Dopoledne se nečekaně ozvala jedna teta, že se u nás dnes zastaví. Tak budeme mít návštěvu. Tak jsem v tom vedru ještě honem upekla borůvkový koláč :-).

    #24620
    babicka11
    Účastník

    Včera se tu objevila sousedka, je jí 86 let a ještě u nás nebyla, jen v létě prohodíme pár slov přes plot. Měla zřejmě potřebu si poklábosit. Jen jsem jí musela všechno třikrát opakovat, na všechno se totiž třikrát ptala a taky na to, kde je moje maminka. 🙁 no – a ta již 36 let není mezi námi. I když říkala, že jí hlava “funguje” – měla jsem jiný pocit…. Na svůj věk ale je pořád hezká – byla to opravdu moc hezká paní.

    #24632
    babicka11
    Účastník

    Nečekaně hlídáme Terezku, opět ji zlobí velký kašel, má rýmu a měla i horečku. Tak čajíčkujeme, doktorka říkala, že má hodně pít, že je zahleněná. Tak máme starost, aby se do soboty dala dohromady. Má totiž jet k moři…. Nikolka je stále nemocná, bere antibiotika, tak je doma s tátou, který také marodí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 37)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.