Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Stalo se vám dnes něco nečekaného?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 37)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17617
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem se nečekaně poprvé v tomto měsíci dostala na Puzzle pro dospělé 🙂 hurá a díky!
    A povedlo se :-).

    #17706
    babicka11
    Účastník

    Měli jsme jet dnes nakoupit a zajet za tetou, 30 km daleko. Manžela ale nečekaně chytly záda, že se nemůže skoro ani hnout, tak jsme nikam nejeli. Zajela jsem jen do obchodu a nečekaně jsem tam utratila dva tisíce :-)…..

    #17734
    babicka11
    Účastník

    Nečekaně mě odešel SET-TOP BOX, byla bouřka a bum …! a to ho mám doma týden po zakoupení …. ticka v háji…..televize je jen 5 let stará, tak jsem nechtěla ještě novou, asi jsem to měla udělat :-(….

    #18384
    babicka11
    Účastník

    Docela jsem se naštvala na poštovní služby. Měl mi přijít balíček od jedné paní – už v pátek. Tak jsem čekala auto, bylo hezky, seděli jsme od rána venku. Nikdo nepřijel. Pak se paní ozvala, že dokonce připlatila za balíček, a vyšel jí na 128 Kč. Dohledala jsem cestu balíčku a s údivem zjistila, že je na poště, že adresát nebyl zastižen doma. Blbost. Doma jsme byli a viděli každé auto, které projelo kolem. I kdyby auto přijelo a my nebyli doma, je pošta povinna nechat lístek, že balíček je na poště. Nic. Žádný lístek, SMS, nic. Nelíbí se mi toto chování. Už jednou se mi i zásilka ztratila a dosud nedorazila. Dotyčná firma byla ochotná zaslat zásilku ještě jednou. Byla za nemalé peníze, stálo to dva tisíce….. Českou poštou už nechci posílat nic.

    #18395
    veruska
    Účastník

    Dnes mi PPL přivezla balíček. Ani jsem nevěděla, že jezdí i v sobotu. Taky jsem byla na srazu základní školy. Byl to sraz žáků od r. 1947-1987.Bohužel jsem tam neudělala fotku, abych o tom mohla napsat článek.

    #18430
    babicka11
    Účastník

    Terezka byla s mámou u zubaře, prý se tam nabídla, že tam s nimi bude až do večera, že jim bude pomáhat a že jim k tomu bude zpívat anglickou písničku! hhi a že jí prý zubař řekl, aby přišla, až bude větší, že ji přijmou :-)….

    #18686
    babicka11
    Účastník

    jo – před hodinou mi syn přivezl krásných sedm slunečnic, tak mám pěknou kytici na stole. Nikolka prý, a co jsi přivezl mně? .. a on – pyžamo, které jsi zapomněla doma, hhi – no, já tu mám hodně náhradního oblečení a tak pyžamo už měla na sobě :-).

    #18694
    matylda
    Účastník

    Ani ne. už by to nějakou změnu chtělo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 37)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.