Označeno štítky: 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 33)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12915
    matylda
    Účastník

    Já nic nevyhrála už hóódně dlouho. (Asi bych si zase mohla jednou vsadit. Nebo koupit los) 🙂

    #12916
    babicka11
    Účastník

    Když si přečtu zadní stranu losu, kolik jich je a kolik jich vyhraje, tak nemám vůbec chuť si ho koupit. Nejvíc jsem na los vyhrála 20 Kč, a pak nic.

    #12927
    veruska
    Účastník

    Já jsem si předminulý týden vsadila online sportku za 220 Kč. Vyhrála jsem 270 Kč, tak jsem vsadila znovu a nevyhrála jsem nic. Tak jsem vsadila ještě jednou a zase nic. Tak už si zase dlouho nevsadím.

    #12928
    babicka11
    Účastník

    jjo, ne darmo se říká, že první vyhrání z kapsy vyhání … u mě je to taky tak … 🙁

    #13013
    Rojak
    Účastník

    Nedávno v Americe vyhrála jedna žena na naše peníze 17 miliard. S tím už by se dalo něco podniknout ne? Aby to ale s někým nekleplo.

    #13016
    babicka11
    Účastník

    S ní to taky nekleplo :-), myslím, že bych to přežila, jen bych hned nevěděla, co s tím. Asi bych hodně rozdala.

    #13138
    Rojak
    Účastník

    Ten týden byly kvalifikace na MS ve fotbale, tak jsem si vsadil za 20kč a vyhrál po dlouhé době 500kč. Kdyby to bylo pravidlem a vyhrál jsem tak aspoň jednou týdně, tak by mi to pěkně pomohlo.

    #13195
    babicka11
    Účastník

    To je tedy slušná výhra za dvacku…:-). Mě dnes od rána svědí levá ruka, tak třeba něco vyhraji. Říká se, že levá bere a pravá dává, že?, hhi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 33)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.