Označeno štítky: 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 33)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10545
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Matyldo patří, sázení jako sázení, buď to vyjde nebo vzejde nebo nééé :):):)

    #10547
    matylda
    Účastník

    Blaju, to jsem ráda 🙂 Už jsem se bála, abych nebyla diskvalifikovaná pro mystifikaci a podvod 🙂 🙂

    #10660
    veruska
    Účastník

    Já sázím sportku, šťastných 10, občas koupím nějaký los a výhra pořád nikde. Tak od 20,- Kč do 100,- Kč.
    Já jsem vždycky tak napnutá, jestli to tentokrát vyjde! A ono zase nic……
    Ale baví mě to napětí.

    #12028
    babicka11
    Účastník

    Já chytla po delší době 3 čísla :-).

    #12031
    Rojak
    Účastník

    Já nesázím, nevidím v tom nic poctivého. Občas jsem si vsadil na nějaký zápas, ale tam už to je také samý podvod.

    #12054
    bobalka
    Účastník

    Já nevsázím, na Tipsport je u nás manžel, ten sází docela pravidelně, já si občas koupím los, jen tak pro radost.

    #12146
    veruska
    Účastník

    Koupila jsem si los za 50 Kč. Doma ho setřu a hurá, vyhrála jsem stovku. A když jsem šla na poštu pro výhru, tak jsem si koupila ještě jeden los za 50 Kč /co kdyby/ a na ten jsem nic nevyhrála. Takže zase “nula od nuly pojde”.
    Když mě to tak baví!

    #12147
    babicka11
    Účastník

    veruska – to mi vždycky připomene tu pohádku, jak dědeček měnil – až vyměnil :-), jinak to taky znám, koupím los, vyhraju – tak koupím další a vyhraju méně, koupím další – a nevyhraju nic 🙂 – jo, člověk by si měl tu první výhru ponechat a štěstí dál nepokoušet – je vrtkavé :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 33)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.