Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 133 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 134)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11859
    bobalka
    Účastník

    Ó ta reklama na Billu mi taky leze na nervy a ještě ta “Dala bych si čokoládu” na M+M. Hrůza hrůzová.

    #11860
    babicka11
    Účastník

    ÓÓÓ … ta je děsná, jak když jim někdo strčil trubku někam 🙂
    Nejhorší je snad “7DAYS PIZZETI: MAFIE DOPORUČUJE – JEZTE PIZZETI! (2017)” – ten Ital, než to dořekne, tak málem zhebne 🙁 – odcházím

    #11873
    babicka11
    Účastník

    RENAULT KADJAR – s tím nosorožcem – nic moc

    #11881
    bobalka
    Účastník

    Líbí se mi ta reklama na Penny, ” já bych si přál půl melounu”.

    #11883
    babicka11
    Účastník

    tak tu jsem neviděla … jen na čaj “babička Růženka”- nejhorší čaj! –

    Tisíce kusů čaje Babička Růženka jsou dle inspekce nevhodné ke konzumaci
    Zdravotní rizika látek v čaji Babička Růženka (28. 2. 2017 9:05)
    Potravinářská inspekce varuje před další šarží nevyhovujícího čaje polského výrobce Mokate. Jde o sáčkový čaj Babička Růženka Sedmero bylin s echinaceou.
    Laboratorní analýza SZPI u uvedené šarže prokázala přítomnost tzv. tropanových alkaloidů – atropinu v množství 72 mikrogramů na kilogram (μg/kg) a skopolaminu v množství 23 μg/kg. „Provedené zhodnocení zdravotních rizik SZPI označilo na základě zjištěného množství daných látek tento čaj jako nevhodný k lidské spotřebě,“ sdělil mluvčí Pavel Kopřiva.

    #11970
    babicka11
    Účastník

    GAMBRINUS: NOVÁ NEPASTERIZOVANÁ 12 V PLNÉ SÍLE – ochutnávka piva s nepříjemným chlapem 🙁

    #12012
    babicka11
    Účastník

    Teď nějak nestačím sledovat televizi, natož reklamy … ale reklamy typu “Kupte si Gutalax” opravdu vidět nemusím :-).

    #12055
    bobalka
    Účastník

    Já zase tu o vaginální infekci, z té mě jde trefit.

    Líbí se mi na kofolu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 134)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.