Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 133 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 134)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10422
    bobalka
    Účastník

    Co říkáte televizním reklamám, máte nějakou oblíbenou?
    Já u některých rostu, někdy jsou tak pitomé, až to bolí. Třeba ta s vaginální mykózou. To je něco. Docela se mi líbí reklamy na Eir bank, mají humor, ale v žádném případě se nenechám ovlivnit.
    Napište, která se líbí nebo kterou nesnášíte??

    #10424
    babicka11
    Účastník

    Už jsem to tu někde psala, že si tu pěknou notuji i celý den :-). To je ta od poštovní spořitelny: poštovní půjčka, jó – to se ví, na pěknou pohovku – na to ti půjčíme, na novou sekačku – na to ti půjčíme, na novou kuchyni – na to ti půjčíme, na co budeš chtít… je hodně melodická
    jinak reklamy celkově nestojí za nic :-(, přesně tak, jak píšete, nebo to, jak levně půjčují lidem, levněji a s klidem :-(, ženská, jak chce půjčit na karavan …, atd.

    #10434
    bobalka
    Účastník

    Poštovní půjčka se mi taky líbí, má chytlavou melodii, jo a úplně nesnáším žádnou na Hornbach. Ty jsou fakt uhozený.

    #10435
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Reklamy nesleduji, je to pro mě ztráta času.

    #10436
    babicka11
    Účastník

    Reklamy taky cíleně nesleduji, ale když přepnu, tak je tam taky reklama, a třeba ještě blbější. Nejvíc mě štvou ty v noci, když běží nějaký film, tak je reklama i pět minut, tak většinou vypínám a jdu spát.

    #10482
    coolnet
    Účastník

    sedím si takhle vecer u tv a koukam na svou oblibenou reklamu a zrazu mi tam flakli film!!!

    mazec-co? :))))))

    #10485
    babicka11
    Účastník

    No to je fakt mazec :-)—- dobrýýýý

    #10487
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    no to si teda dovolili moc, to je na mašli:):):)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 134)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.